Netefe

چسب مقاوم در برابر حرارت

 در چسب

چسب مقاوم در برابر حرارت

چسب مقاوم در برابر حرارت ، امروزه استفاده از چسب مقاوم سازی برای افزودن مقاومت بناها افزایش یافته است. در این روش از کامپوزیت های تقویتی استفاده می کنند. کامپوزیت های سه لایه ی مذکور را به وسیله ی چسب های بسیار با کیفیت و قدرتمند به یکدیگر متصل می کنند.

برای اتصال لایه های کامپوزیتی مذکور می بایست از چسب مقاوم سازی استفاده نمود. همچنین ما می دانیم که چسب های مقاوم سازی مختلف و متعددی در بازار وجود دارد. ما می خواهیم بهترین چسب مقاوم سازی موجود در بازار ایران و جهان را به شما معرفی کنیم.

بیشتر حجم چسب هایی که برای مقاوم سازی به کار میروند را فیبرها تشکیل می دهند. به همین دلیل هم است که استفاده از این روش مقاوم سازی، موجب افزایش وزن سازه نخواهد شد. به جرات می توانیم بگوییم چسب مقاوم سازی مگاپوکسی بهترین چسب در این زمینه در بازار ایران و جهان است. همچنین چسب های مگاپوکسی مذکور به علت مقاومت بالایی که دارند به عنوان چسب آب بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

چسب سنگ مصنوعی

این چسب به حدی قدرت چسبندگی دارد که از آن برای موارد صنعتی نظیر استفاده در ساخت هواپیماها، ساخت اتاق خودروها، ساخت پل ها و سازه های مختلف و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. به این چسب اپوکسی که برای مصارف صنعتی تولید شده و به کار میرود چسب صنعتی اپوکسی می گویند.

چنین چسبی که برای نصب سنگ ها در ساختمان سازی استفاده شود قطعا بهترین چسب سنگ محسوب می شود. همچنین بهترین چسب سنگ، چسبی می باشد که مقاومت بالایی در برابر فشار و حرارت داشته باشد. وقتی صحبت از بهترین چسب سنگ می شود؛ منظور چسبی می باشد که در شرایط محیطی مختلف و در تغییرات دمایی متفاوت بتوان بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده نمود.

چسب مقاوم سازی مگاپوکسی

مگاپوکسی یک برند تجاری معروف در زمینه ی تولید انواع چسب صنعتی اپوکسی می باشد. این برند بی نظیر و با کیفیت مربوط به کشور استرالیا است. محصولات این شرکت استرالیایی به دلیل کیفیت بالایی که دارند به تمام نقاط جهان از جمله کشور ما صادر می شوند. شرکت نگین تجارت فردوس نماینده ی انحصاری واردات محصولات مگاپوکسی در ایران می باشد.

چسب مقاوم سازی مگاپوکسی دارای یک سری خواص و ویژگی های منحصر بفرد می باشد. به همین دلیل می توان از آن ها در بسیاری موارد استفاده کرد. به طور مثال چسب مقاوم سازی مگاپوکسی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد به عنوان چسب آب بندی نیز استفاده می شود. همچنین از این چسب ها در مقاوم سازی انواع سازه های مهندسی مثل پل ها، ساختمان ها، جاده ها، ریل ها و غیره استفاده می شود.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب دو جزئی مگاپوکسیچسب مقاوم در برابر سرما