Netefe

چسب مقاوم در برابر حرارت

 در چسب

چسب مقاوم در برابر حرارت

چسب مقاوم در برابر حرارت ، امروزه استفاده از چسب مقاوم سازی برای افزودن مقاومت بناها افزایش یافته است. در این روش از کامپوزیت های تقویتی استفاده می کنند. کامپوزیت های سه لایه ی مذکور را به وسیله ی چسب های بسیار با کیفیت و قدرتمند به یکدیگر متصل می کنند.

برای اتصال لایه های کامپوزیتی مذکور می بایست از چسب مقاوم سازی استفاده نمود. همچنین ما می دانیم که چسب های مقاوم سازی مختلف و متعددی در بازار وجود دارد. ما می خواهیم بهترین چسب مقاوم سازی موجود در بازار ایران و جهان را به شما معرفی کنیم.

بیشتر حجم چسب هایی که برای مقاوم سازی به کار میروند را فیبرها تشکیل می دهند. به همین دلیل هم است که استفاده از این روش مقاوم سازی، موجب افزایش وزن سازه نخواهد شد. به جرات می توانیم بگوییم چسب مقاوم سازی مگاپوکسی بهترین چسب در این زمینه در بازار ایران و جهان است. همچنین چسب های مگاپوکسی مذکور به علت مقاومت بالایی که دارند به عنوان چسب آب بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

چسب مقاوم در برابر حرارت

کاربرد چسب مقاوم در برابر حرارت

یکی از چسب‌های مقاوم در برابر حرارت مخصوص سنگ، چسب اپوکسی سنگی است که از دو قسمت تشکیل شده است. این چسب شامل یک قسمت رزین و یک قسمت سخت‌کننده است که بعد از ترکیب دو قسمت با یکدیگر، یک چسب محکم و مقاوم در برابر حرارت تولید می‌شود. چسب اپوکسی سنگی به دلیل خواص مکانیکی بالا و مقاومت در برابر حرارت، برای اتصال قطعات سنگی در ساختمان‌سازی و صنعت سنگ کاربرد دارد. همچنین، چسب‌های سیلیکون و پلی‌یورتان نیز می‌توانند برای اتصال قطعات سنگی در محیط‌های با دمای بالا استفاده شوند.

چسب‌های مقاوم در برابر حرارت معمولاً برای اتصال قطعات سنگی، فلزی، پلاستیکی و یا چوبی در محیط‌های با دمای بالا استفاده می‌شوند. این چسب‌ها می‌توانند دمایی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد را تحمل کنند و به‌عنوان یک راه حل مناسب برای اتصال قطعات در بخش‌های صنعتی، خودروسازی، هوافضا و تولید لوازم خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از جمله چسب‌های مقاوم در برابر حرارت می‌توان به سیلیکون، اپوکسی و پلی‌یورتان اشاره کرد. هرکدام از این چسب‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که بسته به نوع کاربری می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. برای مثال، چسب سیلیکون مناسب برای اتصال قطعات در محیط‌های با دمای بالا و رطوبت می‌باشد. همچنین چسب اپوکسی به دلیل خواص مکانیکی بالا، در اتصال قطعات فلزی و چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

چسب سنگ مصنوعی

این چسب به حدی قدرت چسبندگی دارد که از آن برای موارد صنعتی نظیر استفاده در ساخت هواپیماها، ساخت اتاق خودروها، ساخت پل ها و سازه های مختلف و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. به این چسب اپوکسی که برای مصارف صنعتی تولید شده و به کار میرود چسب صنعتی اپوکسی می گویند.

چنین چسبی که برای نصب سنگ ها در ساختمان سازی استفاده شود قطعا بهترین چسب سنگ محسوب می شود. همچنین بهترین چسب سنگ، چسبی می باشد که مقاومت بالایی در برابر فشار و حرارت داشته باشد. وقتی صحبت از بهترین چسب سنگ می شود؛ منظور چسبی می باشد که در شرایط محیطی مختلف و در تغییرات دمایی متفاوت بتوان بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده نمود.

 

چسب مقاوم سازی مگاپوکسی

مگاپوکسی یک برند تجاری معروف در زمینه ی تولید انواع چسب صنعتی اپوکسی می باشد. این برند بی نظیر و با کیفیت مربوط به کشور استرالیا است. محصولات این شرکت استرالیایی به دلیل کیفیت بالایی که دارند به تمام نقاط جهان از جمله کشور ما صادر می شوند. شرکت نگین تجارت فردوس نماینده ی انحصاری واردات محصولات مگاپوکسی در ایران می باشد.

چسب مقاوم سازی مگاپوکسی دارای یک سری خواص و ویژگی های منحصر بفرد می باشد. به همین دلیل می توان از آن ها در بسیاری موارد استفاده کرد. به طور مثال چسب مقاوم سازی مگاپوکسی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارد به عنوان چسب آب بندی نیز استفاده می شود. همچنین از این چسب ها در مقاوم سازی انواع سازه های مهندسی مثل پل ها، ساختمان ها، جاده ها، ریل ها و غیره استفاده می شود.

چسب‌ مقاوم در برابر حرارت به صورت عمدگی برای برخی کاربردهای مشخص طراحی شده‌اند و ممکن است دارای ویژگی‌های خاصی باشند که آن‌ها را برای مقاومت در برابر حرارت مناسب می‌سازد. برخی از این چسب‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:
طراحی سایت در کرج
1. چسب‌های سیلیکون: چسب‌های سیلیکونی به دلیل ویژگی‌های خاص سیلیکون مانند مقاومت به دما، انعطاف‌پذیری، رطوبت و عایق بودن در برابر گرما مناسب برای کاربردهای مقاوم در برابر حرارت هستند. این چسب‌ها برای استفاده در صنایع مختلف، مانند خودروسازی، الکترونیک، ساختمان و صنایع شیمیایی مناسب هستند.

2. چسب‌های آکریلیک: چسب‌های آکریلیک عموماً ویژگی‌های مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر تغییرات دمایی ، چسبندگی قوی و انعطاف‌پذیری دارند. با توجه به این ویژگی‌ها، چسب‌های آکریلیک برای کاربردهای صنعتی مانند خودروسازی، الکترونیک، ساختمان و بسته‌بندی مناسب هستند.

3. چسب‌های پلی‌آمید: چسب‌های پلی‌آمید با ویژگی‌های مقاومت در برابر حرارت بالا، مقاومت به آب، پایداری مکانیکی و الکتریکی مناسب برای کاربردهایی مانند الکترونیک صنعتی، خودروسازی، صنعت هوا و فضا، پتروشیمی و فلزات می‌باشند.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب دو جزئی مگاپوکسیچسب مقاوم در برابر سرما