Netefe

چسب سنگ اپوکسی

 در چسب سنگ

چسب سنگ اپوکسی

چسب سنگ اپوکسی در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین ها بر جای گذاشته است.

یکی از محصولات بسیار مورد استفاده در ساخت و ساز چسب سنگ است. چسب سنگ اپوکسی کمی گران است ولی بسیار مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد. شما می توانید از این ماده برای چسباندن هر مدل سنگ در ابعاد بزرگ استفاده نمایید.

این ماده بسیار کاربردی است و معمولا به صورت 3 جزئی تولید می شوند. و باید بدانید که با این ماده می توانید به راحتی هر نوع سنگی را بچسبانید. و مطمئن از عملکرد خوب باشید. یکی از انواع چسب سنگ های موجود در بازار، چسب سنگ های پودری می باشند. چسب سنگ های پودری از ترکیب مواد سیمانی و برخی مواد پلیمری تهیه و تولید می شوند. این نوع از چسب سنگ برای نصب انواع سنگ ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین چسب سنگ پودری را می توان؛ هم برای سنگ کاری در داخل ساختمان و هم برای سنگ کاری در خارج از ساختمان به کار برد.

مشخصات فنی چسب سنگ اپوکسی

  1. 3 جزئی است
  2. پودر+ رزین+ هاردنر
  3. ضد آب است
  4. نیروی کششی 1 نیوتن

یکی از انواع چسب سنگ های موجود در بازار، چسب سنگ های پودری می باشند. چسب سنگ های پودری از ترکیب مواد سیمانی و برخی مواد پلیمری تهیه و تولید می شوند. این نوع از چسب سنگ برای نصب انواع سنگ ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین چسب سنگ پودری را می توان؛ هم برای سنگ کاری در داخل ساختمان و هم برای سنگ کاری در خارج از ساختمان به کار برد.

مزیت چسب سنگ اپوکسی

  1. برای نصب هر نوع سنگ کارایی دارد
  2. برای محیط بیرونی قابل استفاده است
  3. برای نصب سنگ به روی کاشی و سمان و فلز مناسب است
  4. محدودیت استفاده ندارد
  5. به صرفه است

معمولا چسب سنگ را به صورت لقمه ای استفاده می کنند و این باعث به صرفه بودن آن می باشد. چسب سنگ هایی که بر پایه ی رزین های اپوکسی ساخته و تهیه می شوند مقاومت و استحکام بیشتر و بالاتری نسبت به چسب سنگ هایی که بر پایه ی پلی استر ساخته و تهیه می شوند دارند. چسب سنگ هایی که بر پایه ی رزین های اپوکسی تولید می شوند به دلیل مقاومت و استحکام بسیار بالایی که دارند برای نصب و چسباندن سنگ هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ مثل چسب سنگ اسلب مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از مهم ترین ویژگی های چسب سنگ که بهره وری و کیفیت آن را افزایش می دهد. مقاومت و استحکام این محصول در برابر عوامل مخرب مانند ناپایداری های جوی و تغییرات محیطی، نفوذ و رخنه ی آب، سرمای شدید و گرمای زیاد است. این محصول پس از استفاده و خشک شدن قادر به حفظ مقاوت خود در دمای بین صفر تا مثبت شصت در جه ی سانتی گراد است. برای پروژه های خود با ما شرکت نگین تجارت فردوس نماینده محصولات مگاپوکسی در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سنگچسب سنگ اسلب