Netefe

چسب سنگ مصنوعی

 در چسب سنگ

چسب سنگ مصنوعی

چسب سنگ مصنوعی ، امروزه چسب های خمیری بسیاری در بازار مصالح ساختمانی یافت می شود. که می توانند کیفیت مواد اولیه و همچنین قیمت های متفاوتی نیز داشته باشند. استفاده از سنگ های مصنوعی و تزئینی جهت نصب در سطوح داخلی و خارجی ساختمان جهت زیبا سازی بسیار مرسوم و در حال گسترش است. سنگ های مصنوعی در اکثر مواقع در سطوح عمودی نصب می شوند.

چسب سنگ ضد آب به صورت چسب پودری یا چسب سنگ پودری در واقع مخلوطی از مواد سیمانی و افزودنی های پلیمری می باشد که از قابلیت های ویژه ای از جمله همه کاره بودنش دارد البته از این محصول می توان بر روی أنواع سطوح و هر نوع کاشی، سرامیک و سنگی استفاده کرد.

مزایای چسب سنگ

یکی از مزایای چسب سنگ و یا چسب سرامیک دیوار و چسب سرامیک کف مقاومت آن در برابر عوامل مخرب و تغییرات آب و هوا مانند سرما و گرما و نفوذ آب بوده و پس از خشک شدن مقاومت خود را در دمای بین صفر تا مثبت شصت درجه سانتی‌ گراد حفظ خواهد کرد. این چسب علاوه بر مقاومت در برابر عوامل محیطی پس از خشک شدن در مقابل انواع حلال‌ های شیمیایی مانند اسید ها، گازوئیل، نفت، گاز و روغن‌ ها نیز مقاومت بسیار بالایی دارد.

نکات مثبت

– مقاومت بالا در برابر رطوبت و همچنین اختلافات دمایی
– بدون نیاز به ترکیب با مواد دوم و انواع کاتالیزگر ها
– اجرای ساده و تک جزئی بودن محصول

نکات منفی

تاریخ تولید و انقضا چسب های خمیری حائز اهمیت هستند و باید حتما هنگام خرید به آن توجه بسیاری داشت. در غیر این صورت دچار هزینه های بسیاری خواهیم شد.

استفاده از ملاتهای سنتی ( ترکیب پودر سنگ و سیمان ) برای نصب سنگ آنتیک در سطوح عمودی، گزینه مناسبی نمی باشد و بهتر است از چسب های آماده فرموله شده، جهت نصب سنگ های دکوراتیو استفاده شود.

جهت نصب و تثبیت سنگ در جای مشخص خود ، نیاز به چسبی داریم که دارای قدرت اتصال بالا ، چگالی کم و دوام بالا باشد. چسب خمیری سنگ آنتیک، برای نصب سنگ های دکوراتیو گزینه ی بسیار مناسبی می باشند.

چسب سنگ آنتیک خمیری ، بر پایه پلیمرهای مصنوعی و پودر های میکرو معدنی ساخته شده است. که جهت نصب سنگ آنتیک و آجر روی سطوح عمودی مناسب می باشد. چسب سنگ ضد آب آنتیک خمیری به جـهت استفاده آسان و انعطاف پذیری ، بهترین چسب سرامیک کف برای استفاده در محیط های داخلی، جهت نصب سنگ آنتیک و آجر می باشد.

چسب های سنگ

وجود افزودنی های شیمیایی در این محصول فوق باعث شده است که پس از سخت شدن، همچنان دارای انعطاف خوبی باشد. و در اثر انبساط و انقباض ساختمان، از شکستن یا ترک خوردگی سنگ آنتیک و آجر نیز جلوگیری نماید. چسب سنگ هایی که بر پایه ی رزین های اپوکسی تولید می شوند به دلیل مقاومت و استحکام بسیار بالایی که دارند برای نصب و چسباندن سنگ هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ مثل چسب سنگ اسلب مورد استفاده قرار می گیرند.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است.

برای اجرای پروژه هایتان به نحو احسن با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سنگ ضد آبچسب سنگ مگاپوکسی