Netefe

چسب سنگ اسلب

 در چسب سنگ

چسب سنگ اسلب

چسب سنگ اسلب ، چسب سنگ برای اتصال سنگ به یکدیگر می باشد و روش های متنوعی در استفاده و انواع آن وجود دارد که در صنعت ساختمان سازی بسیار پرکاربرد می باشد و به صورت اختصاصی تولید میشود و بر اساس رشد تکنولوژی دارای کیفیت و قدرت بالایی می باشد.

از ابتدایی ترین مراحل ساختمان سازی تا آخرین مرحله، چسب ها حضوری پررنگ و پرکاربرد دارند. چسب‌ها با توجه به نوع کاربردشان انواع مختلفی دارند. یکی از پرکاربردترین انواع  چسب سنگ است.

این چسب از دو جزء و بر پایه رزین‌های اپوکسی یا پلی استر تولید می شوند. این نوع  در تمامی مراحل ساخت و ساز، از بتن ریزی اولیه تا نماکاری، استفاده می شود. . از طرفی چسب سنگ ها نیز انواع مختلف و متعددی دارند که انتخاب بهترین چسب سنگ اسلب برای بهره بردن از آن کمی دشوار است. چسب سنگ اسلب مگاپوکسی بهترین چسب سنگ اسلب موجود در بازار است.

چسب سنگ مگاپوکسی یک چسب سنگ دو جزئی است که برای متصل کردن انواع سنگ و قطعات سنگی و نیز اتصال بتن مورد استفاده قرار می گیرد. چسب سنگ مذکور یک چسب دو جزئی بر پایه ی اپوکسی است.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین ها بر جای گذاشته است.

سنگهای اسلب

سنگ های اسلب به سنگ هایی با ابعاد بسیار بزرگ گفته می شود که در ابعاد طولی مختلف با حداقل عرض ۸۰ سانتی متر می باشد. روش آسان و مطمئن برای نصب سنگ اسلب با ابعاد بزرگ استفاده از چسب سنگ اسلب می باشد .

چسب سنگ جایگزینی مطمئن با کارایی و مقاومت بالا و کاربری آسان نسبت به روشهای سنتی مانند دوغ آب و سیمانکاری می باشد. چسب سنگ ها نیز انواع مختلف و متعددی دارند که انتخاب بهترین چسب سنگ اسلب برای بهره بردن از آن کمی دشوار است. و چسب سنگ اسلب مگاپوکسی بهترین چسب سنگ اسلب موجود در بازار است.

چسب سنگ مگاپوکسی یک چسب سنگ دو جزئی مگاپوکسی است که برای متصل کردن انواع سنگ و قطعات سنگی و نیز اتصال بتن مورد استفاده قرار می گیرد. چسب سنگ مذکور یک چسب دو جزئی بر پایه ی اپوکسی است. و چسب مگاپوکسی یکی از شناخته شده ترین چسب های سنگ موجود در جهان است. وقتی چسب سنگ مگاپوکسی را یک چسب دو جزئی معرفی می کنیم منظور ما دو ترکیب متفاوت است. که پس از مخلوط کردن آن ها با یکدیگر با نسبتی کاملا برابر و مساوی چسب سنگ نهایی به دست می آید.

ویژگی های چسب سنگ

  • چسب سنگ چسبی است که برای پیوند سنگ و دیوار با زیر ساختهای متفاوت بتنی , آجری و فلزی عمدتاً برای سنگ های تزئینی، سنگ مرمر، سنگ های مصنوعی , با قدرت چسبندگی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.
  • استفاده از چسب سنگ  و ایجاد پیوند مولکولی بین سنگ و زیر ساخت موجب عمر طولانی چسبندگی و از بین رفتن خطرات مثل افتادگی و شکستگی سنگ می شود.
  • انعطاف پذیری از مهمترین مزیت های عمده چسب سنگ و یا چسب سرامیک کف و چسب سرامیک دیوار است. انعطاف پذیری در برابر تغییرات دما انبساط حرارتی و انقباض و کشش ساختاری چسب سنگی را می توان به خوبی با عوامل محیطی سازگار کند. علاوه بر این، انعطاف پذیری می تواند از نفوذ اجزای قلیایی به داخل آن جلوگیری کند و در نتیجه منجر به استفاده طولانی مدت  با قدرت چسبندگی قوی و زیبا شود.
  • خواص آنتی اکسیدانی چسب سنگ موجب عملکرد طولانی مدت چسبندگی سنگ می شود. مقاومت در برابر آب و رطوبت به طوری که حتی با فشار مستقیم آب چه بصورت طبیعی. و چه بصورت دستی برای شستشوی سنگ ها مقاومت بالایی را ارائه می کند.
  • چسب سنگ یک ماده سازگار با محیط زیست و غیر سمی است و استفاده از آن بدن ضرر و توصیه شده است. برای پروژه های خود با ما شرکت نگین تجارت فردوس نماینده محصولات مگاپوکسی در تماس باشید.
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سنگ اپوکسیچسب سنگ آنتیک