Netefe

چسب سنگ ضد آب

 در چسب سنگ

چسب سنگ ضد آب

چسب سنگ ضد آب به صورت چسب پودری یا چسب سنگ پودری در واقع مخلوطی از مواد سیمانی و افزودنی های پلیمری می باشد که از قابلیت های ویژه ای از جمله همه کاره بودنش دارد البته از این محصول می توان بر روی أنواع سطوح و هر نوع کاشی، سرامیک و سنگی استفاده کرد.

ساخت چسب سنگ آنتیک و معمولی موضوعی ست که در کارخانه های تخصصی دنبال شده و ترکیبات استاندارد در مورد آنها دنبال می شود. لذا در حال حاضر مارک های مختلفی از چسب سنگ ضد آب و رزین در بازار موجود بوده که قیمت مشخص و متفاوتی دارند.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است.

چسب ضد آب وجود ندارد، بلکه ضد آب بودن یک خاصیت یا یک ویژگی است که در برخی از انواع چسب ها وجود دارد. به طور مثال وقتی شما به عنوان کاربر قصد دارید در مکان هایی از منزل خود نظیر حمام و استخر و نظیر آن ها کاشی کاری کنید. و تمایل دارید این فرایند را از طریق نصب خشک کاشی ها انجام دهید بهترین گزینه برای شما چسب های کاشی ضد آب می باشند.

چسب سنگ

سابقه استفاده از سیمان زیاد است و برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این موارد در صنعت ساختمان مربوط به اتصال سنگ و کاشی و… به چسب سرامیک دیوار ها و چسب سرامیک کف می باشد. سهولت استفاده و قیمت نسبتا مناسب ملات ، موجب محبوبیت و ترویج آن در ساختمان سازی شده است.

چسب سنگ در انواع مصنوعی برای چسباندن انواع سنگ ها موجود می باشد. و چسب سنگ آنتیک هم به صورت خمیری و هم صورت پودری به فروش می رسد. چسب آجر نما و دیگر چسب های نام برده شده قدرت چسبندگی بالایی دارد. بازرگانی راش عمران از کامل ترین و بزرگترین تولید کننده های انواع مصالح ساختمانی می باشد.

و یا اینکه براثر استفاده از ملات ؛ ازساختمان خود در برابر، زلزله ، نشست ، نم و مشکلات ناشی از تغییرات سریع جوی ( تغییرات دمایی ) هیچ گونه حفاظتی به عمل نمی آورید ؟ و یا شاید هنگام نصب سنگ اسلب بروی دیوار با چسب سنگ اسلب شاهد شکم برداشتن سنگ بوده باشید. این موضوع حتی در برخی موارد موجب ترک و شکستگی اسلب شده است!

بر پایه رزین اپوکسی

معمولا چسب سنگ را به صورت لقمه ای استفاده می کنند و این باعث به صرفه بودن آن می باشد. چسب سنگ هایی که بر پایه ی رزین های اپوکسی ساخته و تهیه می شوند. مقاومت و استحکام بیشتر و بالاتری نسبت به چسب سنگ هایی که بر پایه ی پلی استر ساخته و تهیه می شوند دارند. چسب سنگ هایی که بر پایه ی رزین های اپوکسی تولید می شوند به دلیل مقاومت و استحکام بسیار بالایی که دارند. برای نصب و چسباندن سنگ هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ مثل چسب سنگ اسلب مورد استفاده قرار می گیرند.

و رزین های دو جزئی را به این دلیل دو جزئی می نامند که از دو جزء مجزا و متفاوت تشکیل شده اند و البته دو جزء مجزای رزین ها، مکمل یکدیگر می باشند. این دو جزء شامل پایه ی رزینی به کار رفته و هاردنر یا سخت کننده می باشند. برای استفاده از رزین اپوکسی دو جزئی می بایست دو جزء گفته شده یعنی رزین و هاردنر یا سخت کننده را به نسبتی که مشخص و معین است با یکدیگر ترکیب نمود و روی سطح مورد نظر از آن استفاده کرد.

برای اجرای پروژه های خود با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سنگ آنتیکچسب سنگ مصنوعی