Netefe

رزین اپوکسی

 در رزین, رزین اپوکسی

رزین اپوکسی

رزین اپوکسی سنگ، نوعی خاص و متفاوت از رزین اپوکسی های موجود در بازار می باشد. این نوع از رزین اپوکسی بیشتر در کارخانه ها و کارگاه های سنگبری مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله ی موارد کاربرد و استفاده از رزین اپوکسی سنگ می توان به استفاده در فرآوری انواع سنگ، افزایش مقاومت و استحکام سنگ ها، افزایش درخشش سنگ ها به دلیل جلادهی به آن ها، استفاده در فرآوری کوپ سنگ ها و موارد دیگر اشاره نمود.

علاوه بر رزین اپوکسی دو جزئی مناسب برای سنگ، می توان به رزینهای اپوکسی دو جزئی چوب نیز اشاره کرد. این اپوکسی برای ساخت وسایل و اشیا دکوری چوبی و نیز افزایش مقاومت چوب و درخشش و جلا دهی چوب و موارد دیگری از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی دیگر از رزینهای اپوکسی وجود دارد که به آن رزین اپوکسی تزئینی گفته می شود.

این رزین اپوکسی برای استفاده در ساخت بدلیجات و زیورآلات کاربرد دارد. علاوه بر موارد گفته شده که برای کاربرد رزینهای اپوکسی دو جزئی ذکر شد. می توان به استفاده از آن در صنعت هوا و فضا، زیست شناسی و برخی صنایع دیگر اشاره نمود.

رزین مگاپوکسی

به طور کلی محصولات رزینی تولید شده در شرکت مگاپوکسی دارای دو جزء می باشند. رزین مگاپوکسی به دلیل ساختار و ترکیبات شیمیایی خاص و متفاوتی که دارد دارای کیفیتی بی نظیر و مثال زدنی است. رزین مگاپوکسی سال های متمادی و متناوب است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

و رزین های دو جزئی را به این دلیل دو جزئی می نامند که از دو جزء مجزا و متفاوت تشکیل شده اند و البته دو جزء مجزای رزین ها، مکمل یکدیگر می باشند. این دو جزء شامل پایه ی رزینی به کار رفته و هاردنر یا سخت کننده می باشند. برای استفاده از رزین اپوکسی دو جزئی می بایست دو جزء گفته شده یعنی رزین و هاردنر یا سخت کننده را به نسبتی که مشخص و معین است با یکدیگر ترکیب نمود و روی سطح مورد نظر از آن استفاده کرد.

رزین های دوجزئی

شرکت چسب مگاپوکسی برای تولید رزین های دوجزئی خود از بهترین و درجه یک ترین مواد و متریال استفاده می کند. و همیشه محصولات خود را با بالاترین کیفیت روانه بازار مصرف کرده است. محصولات با کیفیت این شرکت استرالیایی با برند مگاپوکسی به سراسر جهان صادر می شوند.

کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و وارد کننده ی این محصولات بی نظیر و با کیفیت صنعتی و ساختمانی می باشد. همانطور که پیشتر اشاره کردیم عمده ی موارد مصرف رزینهای اپوکسی دو جزئی برای استفاده در صنعت ساختمان است. البته رزین استفاده شد در این مورد متفاوت از دیگر رزین های تولید شده است.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

خرید رزین اپوکسیرزین اپوکسی بتن