Netefe

رزین مگاپوکسی

 در رزین, رزین اپوکسی

رزین مگاپوکسی

رزین مگاپوکسی ،به جرات می توانیم بگوییم بهترین رزین اپوکسی دو جزئی تولید شده در بازار امروز متعلق به کشور استرالیا می باشند. شرکت مگاپوکسی استرالیا به تولید بهترین و با کیفیت ترین رزین اپوکسی دو جزئی جهان شهرت دارد. شرکت مگاپوکسی برای تولید رزین های دوجزئی خود از بهترین و درجه یک ترین مواد و متریال استفاده می کند.

و همیشه محصولات خود را با بالاترین کیفیت روانه بازار مصرف کرده است. محصولات با کیفیت این شرکت استرالیایی با برند مگاپوکسی به سراسر جهان صادر می شوند. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و وارد کننده ی این محصولات بی نظیر و با کیفیت صنعتی و ساختمانی می باشد.

همانطور که پیشتر اشاره کردیم عمده ی موارد مصرف رزین اپوکسی دوجزئی برای استفاده در صنعت ساختمان است. البته رزین استفاده شد در این مورد متفاوت از دیگر رزین های تولید شده است. بنابراین تا این جای کار، ما با رزین اپوکسی دوجزئی و بهترین برند آن که رزین مگاپوکسی می باشد.

رزین ماده لزج و چسبناکی می باشد. که در اثر گذشت زمان و همچنین گرما سخت می شود. خرید رزین اپوکسی محصولی است که صنعتگران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا برای استفاده در صنایع مختلف از قبیل صنعت ساخت و ساز تولید کرده اند. در واقع این ماده جایگزین رزین طبیعی است که  از مزایای متنوعی نسبت به رزین طبیعی برخوردار است. از جمله مقاومت، استحکام، توانایی تولید و قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های طبیعی داشته و همچنین کاربرد آن در صنایع مختلف نیز رو به افزایش است.

رزین مگاپوکسی به دلیل ویژگی هایی مانند مقاومت بالا در برابر خوردگی، سایش، ضربه و مواد شیمیایی، قابلیت چسبندگی بسیار بالا به سطوح بتنی و فلزی، مقاومت در برابر رطوبت و دمای بالا و همچنین ظاهر بسیار زیبا و صاف برای پوشش دادن به سطوح بتنی و فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

رزین مگاپوکسی یک نوع رزین اپوکسی است که در ساختمان ها و صنایع مختلف برای تعمیر و ترمیم سطوح بتنی و فلزی استفاده می شود. این رزین از ترکیب دو ماده شامل رزین و ماده سخت کننده تشکیل شده است که با ترکیب آن‌ها، یک ماده با خواص مکانیکی و فیزیکی بسیار عالی به دست می‌آید.

رزین مگاپوکسی در تعمیر و ترمیم تخریب های سطح بتنی مانند شکستگی ها، سوراخ ها و ترک ها و همچنین در تعمیر و ترمیم تخریب های سطح فلزی مانند خوردگی و سایش به کار می رود. همچنین این رزین در ایجاد پوشش های محافظ برای سطوح بتنی و فلزی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از رزین مگاپوکسی در ساختمان ها به دلیل ویژگی هایی مانند مقاومت و دوام بالا، صرفه جویی در هزینه ها و زمان و نیز بهبود ظاهر ساختمان بسیار مفید است.

اپوکسی

این اپوکسی برای ساخت وسایل و اشیا دکوری چوبی و نیز افزایش مقاومت چوب و درخشش و جلا دهی چوب و موارد دیگری از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی دیگر از رزین اپوکسی وجود دارد که به آن رزین اپوکسی تزئینی گفته می شود. این رزین اپوکسی برای استفاده در ساخت بدلیجات و زیورآلات کاربرد دارد.

در ساختار شیمیایی به کار رفته در این نوع از رزین های مصنوعی تقریبا دو عامل فعال شیمیایی وجود دارد که حین ترکیب با هاردنر یا سخت کننده به ایجاد یک ساختار سه بعدی قوی می شود و به خوبی عمل خواهد کرد. رزین مگاپوکسی در گروه رزین های ترموست جای می گیرد. زیرا رزین مگاپوکسی در گروه رزین های اپوکسی قرار دارد و این رزین ها یک دسته از رزین های ترموست می باشند.

چسب مگاپوکسی

برای اتصال و چسباندن مواد مختلف نظیر انواع سنگ های موجود در بازار مثل گرانیت، مرمر، مرمریت و حتی برای سنگ های نرم فلکس استون و نیز برای انواع فلزات و چوب ها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ی مهم در خصوص چسب مگاپوکسی استفاده از آن در هر دو محیط داخل و خارج ساختمان می باشد.

رزین اپوکسی بتن شفاف و با غلظت پایین می باشد که برای نفوذ در شکاف ها و جهت استحکام سنگ بکار می رود و در ساب خوردن و صیقلی شدن سنگ و بتن بسیار مؤثر می باشد. از این رزین در سنگ های مرمر، مرمریت، بهترین سنگ گرانیت و انواع بتن جهت جلوگیری از ترک خوردگی و غیره می توان استفاده نمود.
مگاپوکسی H جهت اسلب های طبیعی برای جلوگیری از صدمات ناشی از هنگام برش، نصب، حمل ونقل، توری زدن، مش نمودن پشت سنگ و پر کردن تخلخل های سنگ، به صورت شفاف استفاده می گردد.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

رزین اپوکسی کفپوشقیمت رزین اپوکسی