Netefe

چسب سنگ مگاپوکسی

 در چسب سنگ

چسب سنگ مگاپوکسی

چسب سنگ مگاپوکسی استرالیا PM یک چسب دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی است که برای چسباندن کلیه قطعات سنگی بر روی آهن ، بتن و سنگ در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است.

این برند از شناخته ترین این چسب ها در نظر مصرف کننده می باشد. چسب در 45 دقیقه به مرحله ی ژل تایم رسیده و برای سختی نهایی 24 ساعت زمان لازم دارد. این چسب سنگ ساخت کشور استرالیا بوده و در بازار به نام مگاپوکسی مشهور است.

فرمول خمیری که بطور ویژه و بر اساس ساختاری فرموله شده است که بهترین در دنیاست. برای استفاده آسان از مجموعه های اپوکسی دو بخشی، پس از مخلوط کردن با هم ، یک چسب بسیار بادوام برای اتصال سنگ طبیعی ، بتون ، فولاد ، چوب ، شیشه و سنگ تراشی استفاده می گردد.

چسب سنگ

این ماده خمیری شکل با زمان کار 45 دقیقه و قدرت بالا جهت نصب انواع سنگ و اتصالات به کار می رود. چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و بر پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح ، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود.

که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد. یک پیوند شیمیایی همیشگی به وجود می آورد. که با گذشت زمان دچار هیچ گونه تغییر شیمیایی نمی گردد. این چسب در عین انعطاف پذیری در مقابل فشار مقاوم  بوده و همچنان استحکام خود را حفظ می نماید. برای اجرای پروژه هایتان با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سنگ مصنوعیچسب مخصوص سنگ تراورتن