Netefe

چسب سرامیک

 در چسب سرامیک

چسب سرامیک

چسب سرامیک ، در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین ها بر جای گذاشته است.

کاشی کاری با سیمان و ماسه یک روش سنتی بوده و پس از ریختن ملات در تنظیم قطعات بالایی مشکلات زیادی ایجاد می شود. از جمله این مشکلات می توان به زیبایی شناسی خط کاشی ها و همچنین استحکام باند ضعیف اشاره کرد که علاوه بر آن، حفره هایی با قابلیت عبورآب در قسمت های زیرین به وجود می آید. درچنین شرایطی سرامیک ها شکننده شده و استفاده از چسب  سرامیک می تواند بر مشکلاتی از این دسته غلبه کند.

برای سرامیک های کف از چسب سرامیک کف و برای سرامیک های دیوار نیز از چسب سرامیک دیوار استفاده خواهیم کرد. یا هنگامی که از سرامیک های پرسلان استفاده می کنیم برای نصب آن ها می توانیم از چسبهای سرامیک پرسلان استفاده نماییم. استفاده از چسبهای سرامیک برای نصب سرامیک هزینه ی کمتری در بر دارد و همچنین به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت. برای نصب سرامیک ها به کمک چسبهای سرامیک، باید یک سری ابزار و وسیله ی خاص در اختیار داشته باشید.

چسب کاشی و سرامیک بهتر است یا سیمان؟

به کار گیری خمیر کاشی یا همان چسب سرامیک بسیار آسان است و پس از مخلوط کردن با آب، آماده استفاده خواهد شد. ترکیب به دست آمده دارای ویژگی هایی چون راحتی در جابجایی و فرآیندهای حمل و نقل، ایجاد گرد و غبار کم و فضای کار تمیز می باشد و در حین کار نیز موازییک ها نیازی به خیس شدن ندارند.

مزیت بعدی این ماده، تنوع در گونه های مختلف آن است و با توجه به کاربردهای خاص مانند کاشی، موزاییک، گرانیت سایز بزرگ و… می توانید محصولات مناسبی را خریداری نمایید. بنابراین، در فضاهای داخلی و خارجی از قبیل قرار دادن موزاییک بر روی بسترهای بتنی، کار روی سیستم دیواره های خشک، پارکینگ ها، مکان های صنعتی، استخرهای شنا، روی کاشی های فرسوده بدون خارج کردن آنها و موارد دیگر قابل استفاده خواهد بود.

چسب سرامیک دیوار مگاپوکسی یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده توسط این شرکت استرالیایی است. از جمله ی انواع چسبهای سرامیک دیوار که توسط این شرکت استرالیایی تولید می شوند می توان به چسبهای سرامیک دیوار پی ام و چسب سرامیک دیوار پی اف اشاره نمود.

راهنمای انتخاب چسب سرامیک مناسب

ما از چسبهای سرامیک کف یا سایر محصولات در این زمینه به منظور نصب موزاییک ها به کف یا دیوارها استفاده می کنیم. بنابراین، ضروری است که یک محصول صحیح انتخاب شود تا کاشی های شما سال ها در محل خود باقی بماند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

بهترین چسب سرامیک کفچسب سرامیک دیوار