Netefe

رزین اپوکسی دو جزئی

 در رزین, رزین اپوکسی

رزین اپوکسی دو جزئی

رزین اپوکسی دو جزئی برای استفاده در صنعت ساختمان است. البته رزین استفاده شد در این مورد متفاوت از دیگر رزین های تولید شده است. در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد.

شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

رزین مگاپوکسی MC

رزین نام برده، یکی از رزین های برند مگاپوکسی است. این رزین پایه ی اپوکسی دارد. یعنی شفاف و بی رنگ نیست. در واقع رزین های با پایه ی اپوکسی، رنگی می باشند. این رزین غلیظ تر از دو رزین HX و H می باشد. از این رزین اپوکسی برای آب بندی سطوح مختلف نظیر سرویس های بهداشتی، حمام، انواع استخر، سونا و جکوزی و نیز چاله های آسانسور، نمای ساختمان، آب نما ها و نیز در صنعت کشتی سازی و دیگر صنایع بسیار استفاده می شود.

مهم ترین ویژگی رزین دوجزئی

یکی از ویژگی های مهم و منحصر بفرد رزین دوجزئی و رزین اپوکسی بتن مذکور، آنتی باکتریال بودن آن می باشد. به دلیل داشتن این خاصیت بی نظیر و نیز آب بندی سطوح، از آن برای مراکز درمانی و بهداشتی نظیر بیمارستان ها و امثالهم استفاده ی فراوان می شود. همچنین این رزین را می توان به عنوان یک پوشش ضد گرد و غبار مورد استفاده قرار داد. برای استفاده از این رزین اپوکسی دو جزئی و خرید رزین اپوکسی بی نظیر و فوق العاده جزء A را به اندازه ی چهار واحد و جزء B را به اندازه ی یک واحد با یکدیگر مخلوط کنید.

پس از اخلاط کامل دو جزء این رزین با یکدیگر می توانید با استفاده از قلم مو یا دستگاه های پاشمان از آن استفاده کنید. در صورتی که سطح کار، نفوذ پذیری بالایی دارد. به طور مثال از جنس سیمان یا بتن می باشد. توصیه می کنیم برای نتیجه ی بهتر در پایان کار قبل از استفاده از رزین MC، سطح نفوذپذیر را به وسیله ی رزین HX که دارای غلظت بسیار کمتری نسبت به رزین MC می باشد و همچنین نفوذپذیری بیشتری دارد آغشته کنید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

رزین اپوکسی بتنرزین اپوکسی کفپوش