Netefe

چسب کاشی پودری

 در چسب کاشی

چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری بهترین راه چسباندن انواع کاشی و به پایان رساندن آن ها به گونه ای است که نه تنها عالی به نظر برسند، بلکه برای سال های سال نیز به همین شکل باقی بمانند.

چسب کاشی پودری یک نوع چسب است که به صورت پودر تهیه می‌شود و در زمان استفاده با اضافه کردن آب تبدیل به چسب می‌شود. این نوع چسب کاشی معمولاً از موادی مانند سیمان، پودر مواد شیمیایی و مواد پلاستیکی تهیه می‌شود.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد.

شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است.

به طور خلاصه، چسب کاشی چسبی است که می توان برای چسباندن کاشی از آن استفاده کرد که باعث می شود کاشی ها محکم به دیوار یا کف بچسبند. در این مقاله به بررسی جنبه های مختلف چسب کاشی پودری می پردازیم و سعی می کنیم به سوالات مختلف کاربران پاسخ دهیم.

چسب کاشی برای چه مواردی قابل استفاده است؟

از چسب کاشی و چسب سنگ برای چسباندن کاشی های مختلف در تزئین بهتر دیوارهای داخلی و خارجی و کف استفاده می شود؛ مانند کاشی استخرها، آشپزخانه و حمام، زیرزمین و غیره.

به کمک چسب کاشی می شود از هدر رفت انرژی و زمان کاست. استفاده از چسبهای کاشی از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. دلیل این امر نیز قدرت چسبندگی بالای آن است. به دلیل قدرت بالای چسبندگی، از مقدار کمتری نسبت به ملات برای نصب کاشی می توان استفاده نمود.

چسب کاشی پودری چیست؟

چسب کاشی پودری معمولاً برای نصب کاشی و سرامیک در سطوح داخلی و خارجی به کار می‌رود و در برابر آب، رطوبت و شرایط محیطی دیگر مقاوم است. همچنین، این نوع چسب کاشی می‌تواند قابلیت اصلاح داشته باشد، به این معنی که در صورت نیاز، می‌توانید کاشی را جابجا کنید یا اصلاح کنید.

چسب کاشی پودر یک چسب کاشی دیواری، کف کاغذ دیواری با پایه سیمان، قابل انعطاف، بدون انباشت و مناسب برای کاربردهای کاشی کاری داخلی است. از چسب کاشی برای چسباندن کاشی های مختلف در تزئین بهتر دیوارهای داخلی و خارجی و کف استفاده می شود؛ مانند کاشی استخرها، آشپزخانه و حمام، زیرزمین و غیره.

چسب کاشی پودر یک چسب کاشی دیواری، کف کاغذ دیواری با پایه سیمان، قابل انعطاف، بدون انباشت و مناسب برای کاربردهای کاشی کاری داخلی است.

استفاده از چسب کاشی پودری نیازمند ترکیب دقیق مواد با آب و آماده سازی آن برای استفاده است. پس از تهیه چسب کاشی پودری، آن را به سطحی که می‌خواهید کاشی را نصب کنید، برای چند دقیقه قرار دهید تا چسب بر روی سطح جذب شود. سپس کاشی را بر روی چسب قرار داده و با استفاده از تراز و موقعیت ‌دهی مناسب، به سمت بالا فشار دهید تا کاشی با سطح چسب کاملاً تماس داشته باشد.

 

چسب های پودر شده در درجه های مختلفی خشک می شوند. و پس از مخلوط شدن واکنش شیمیایی روی می دهد. مناسب برای بیشتر کار های کاشی کاری و انواع کاشی؛ از جمله سرامیک، پرسلان و سنگ طبیعی و همچنین کاشی های بزرگ تر است. چسب کاشی پودری همچنین می تواند در مناطق مرطوب مانند حمام یا اتاق های مرطوب استفاده شود.

راهنمای انتخاب چسبهای کاشی پودری مناسب

همان گونه که گفته شد از چسب های کاشی معمولا برای تعمیر کاشی ها در کف و دیوارها استفاده می شود. انواع مختلفی از لایه های مختلف (سطح کف و دیوار) و انواع کاشی وجود دارد. انتخاب کاشی مناسب که مدت زمان بیشتری دوام خواهد آورد از اهمیت بالایی برخوردار است. توصیه می شود قبل از انتخاب خود از مشاوره حرفه ای برخوردار شوید.

چسب کاشی دو نوع است. چسب کاشی پودری و خمیرهای مخلوط آماده. تفاوت در این است که چسب های پودری باید تا زمانی که دوغاب شود با آب مخلوط شود که مقداری از وقت و تلاش شما را می گیرد؛ در حالی که خمیرهای مخلوط آماده به طور مستقیم استفاده می شوند که استفاده از آن ها را واقعا آسان می کند.

با این همه چسبهای کاشی پودری پیوند محکم تری ایجاد می کند. و برای قرار دادن کاشی های سنگ طبیعی، سرامیک و پرسلن تقریبا در هر لایه ای استفاده می شود. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب کاشیچسب کاشی خمیری