Netefe

چسب کاشی خمیری

 در چسب کاشی

چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری ،چسب کاشی پودری بهتر است یا خمیری ؟

معمولاً مصرف کنندگان گرامی این سوال برایشان پیش می آید که چسبهای پودری کاشی بهتر است یا چسبهای خمیری کاشی. که با توجه به محل اجرای کاشی و اندازه کاشی و نوع کاشی باید تصمیم گیری شود. در کل چسب پودری قدرت چسبندگی بالاتر و مقدار مصرف کمتری در هر متر مربع نسبت به چسبهای خمیری دارد.

و تاریخ مصرف بیشتری نیز دارد اگر بصورت پودر در بسته بندی خود نگهداری شود. و هم برای دیوار مناسب است هم برای کف ولی احتیاج به اختلاط با آب دارد. در صورتیکه چسب خمیری آماده مصرف است. و جهت چسباندن کاشی روی قسمت قدیمی دیوار استادکاران به جهت سهولت کار ترجیح می دهند.

که از چسب خمیری کاشی استفاده کنند به جز موارد ذکر شده در فوق باید این نکته را مد نظر قرارداد که مقدار مصرف چسب کاشی خمیری کمتر از چسب پودری است برای اجرای متراژ برابر.

میزان مصرف چسبهای خمیری کاشی :

میزان مصرف چسب خمیری​​​​​​​ کاشی با توجه به کیفیت چسب ، سطح زیر کار و نیز نوع کاشی، 2/5 تا 4 کیلوگرم برای هر متر مربع می باشد .​​​​​​​

 ویژگیهای  فنی – کاربردی چسبهای خمیری کاشی :​​​​​​​

​​​​​​در صورتی که سطح زیر کار، از قبل دارای پوشش دیگری (مانند کاغذ دیواری) باشد، ابتدا و پیش از شروع کار باید پوشش قبلی را جدا نمود.

 آماده سازی مناسب سطح زیر کار :

(در نظر باشد که اصولا سطوح لغزنده، بستر مناسبی برای کاشی کاری نمی باشد). در صورتی که کاشی کاری روی کاشی، با توجه به اینکه زدودن هر گونه چربی از روی کاشی قدیمی بطور کامل و دقیق عملی نمی باشد توصیه می شود که سطوح لعابی کاشی قدیمی تیشه ای گردند. دمای محیط کار حداقل حدود 20 درجه سانتی گراد باشد. از افزودن آب و هر گونه مواد اضافی دیگر (سیمان، خاک سنگ،…) به چسبهای خمیری کاشی اکیداً خودداری شود . چسبهای خمیری کاشی از سرمای زیر 12 درجه و نیز حرارت غیر متعارف دور نگهداشته شود.​​​​​​​​​​​​​​

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب کاشی پودریچسب کاشی ضد آب