Netefe

چسب مگاپوکسی

 در چسب, چسب صنعتی

چسب مگاپوکسی

چسب مگاپوکسی یک نوع چسب قوی و پایدار است که برای چسباندن انواع مختلف مواد به کار می رود. این چسب معمولاً شامل دو قسمت است که باید پیش از استفاده با هم مخلوط شوند. قسمت اول چسب مگاپوکسی شامل یک رزین اپوکسی است که به عنوان قسمت اصلی چسب عمل می کند. قسمت دوم چسب مگاپوکسی شامل ماده فعال کننده است که با مخلوط کردن با رزین، فرایند خشک شدن را آغاز می کند.

استحکام  این چسب ها به گونه ای است که می توان برای سالیان متوالی از آنها استفاده نمود. چسب مگاپوکسی برای اتصال و چسباندن مواد مختلف نظیر انواع سنگ های موجود در بازار مثل گرانیت، مرمر، مرمریت و حتی برای سنگ های نرم فلکس استون و نیز برای انواع فلزات و چوب ها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ی مهم در خصوص چسب اپوکسی مخصوص سنگ استفاده از آن در هر دو محیط داخل و خارج ساختمان می باشد.

در واقع چسب مگاپوکسی را برای موارد ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می دهند. همچنین زمانی که شما به عنوان خریدار وارد یک ابزار فروشی می شوید و قصد خرید چسب مناسب برای اتصال استیل به بتن یا اتصال سنگ و کاشی به دیوار و کف و ساختمان خود را دارید، با انواع مختلف و متفاوتی از چسب ها روبرو خواهید شد.

به طور کلی برای تولید همه ی انواع چسب از جمله چسب دو جزئی مگاپوکسی از یک ماده ی پایه و اساسی برای همه ی انواع چسب استفاده می کنند. وینیل استات یک ماده ی اساسی در تولید انواع چسب می باشد. وینیل استات در نتیجه ی واکنش شیمیایی اسید استیک تولید می شود و در تولید چسب ها به کار می رود. در واقع وینیل استات یک پلیمر است که طی واکنش شیمیایی ایجاد شده و با افزایش وزن مولکولی تولید می شود.

چسب مگاپوکسی بسیار قوی و پایدار است و می تواند مواد مختلفی را به یکدیگر چسبانده و در برابر ضربه، حرارت، رطوبت و مواد شیمیایی مقاومت کند. این چسب معمولاً برای چسباندن فلزات، چوب، پلاستیک، سرامیک، شیشه و به خصوص سنگ به کار می رود.

موارد استفاده چسب مگاپوکسی

در واقع چسب مگاپوکسی را برای موارد ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می دهند. همچنین زمانی که شما به عنوان خریدار وارد یک ابزار فروشی می شوید. و قصد خرید چسب مناسب برای اتصال استیل به بتن یا اتصال سنگ و کاشی به دیوار و کف و ساختمان خود را دارید. با انواع مختلف و متفاوتی از چسب ها روبرو خواهید شد. شما به عنوان یک خریدار که فقط ممکن است یک مرتبه برای خرید چنین چسب هایی اقدام کنید.

قطعا نمی دانید چه نوع چسب و چه برندی را می بایست خریداری کنید که علاوه بر مناسب بودن برای فعالیت مد نظر شما، دارای کیفیتی درخور و عالی نیز باشد. در این محتوا ما قصد داریم پس از این که یکی از بهترین برندهای تولید کننده ی چسب در جهان را به شما معرفی کردیم. انواع چسب های تولید شده توسط آن را نیز برای شما توضیح داده و تشریح نماییم.

تا شما حین خرید علاوه بر دانستن برند چسب مورد نظرتان از نوع چسبی که برای فعالیت خود می خواهید استفاده کنید نیز آگاهی داشته باشید. در واقع ما به شما کمک می کنیم بهترین و با کیفیت ترین و مناسب ترین چسب سنگ را برای فعالیت های خود انتخاب و خریداری کنید.

چسب مگاپوکسی دو جزئی

یک چسب دو جزئی با قدرت چسبندگی بسیار بالا می باشد. این چسب ها همچنین استحکام بسیار خوبی دارند به گونه ای که می توان برای سالیان متوالی از آنها استفاده نمود. چسب مگاپوکسی برای اتصال و چسباندن مواد مختلف نظیر انواع سنگ های موجود در بازار مثل گرانیت، مرمر، مرمریت و حتی برای سنگ های نرم فلکس استون و نیز برای انواع فلزات و چوب ها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ی مهم در خصوص چسب سنگ اپوکسی استفاده از آن در هر دو محیط داخل و خارج ساختمان می باشد.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب مقاوم سازیقیمت چسب اپوکسی