Netefe

چسب سرامیک دیوار

 در چسب سرامیک

چسب سرامیک دیوار

چسب سرامیک دیوار ، برای اجرای چسب کاشی و سرامیک ۲ روش وجود دارد. روش اول (Floating) بدین صورت است که بر روی سطوحی که از قبل به صورت صاف و تراز ایجاد شده است.

(سطح صاف و تراز را می توان با ملات اندود آستر و یا ملات زیرسازی ایجاد نمود). چسب را با استفاده از ماله شانه ای به ضخامت حدود ۵ میلی متر روی سطح پوشش داده و سپس کاشی را به سطح مورد نظر می چسبانیم.

روش دوم (Floating & Buttering ) نیز بدین صورت است که در شرایطی که به مقاومت بیشتری احتیاج باشد. و یا از کاشی و سرامیک های با ابعاد بزرگ استفاده شود برای اجرا بهتر است که هم سطح زیر کار به روش اول به چسب آغشته شود. و هم لایه نازکی از چسب به ضخامت حدود ۲ میلی متر با ماله معمولی در پشت کاشی مورد استفاده قرار گیرد.

نصب سرامیک

در صورت نصب سرامیک بر روی دیوار بنا و ساختمان خود می بایست از چسب سرامیک دیوار استفاده کنید. استفاده از چسب هایی که برای امور تخصصی تهیه و تولید شده اند. نظیر چسب سرامیک دیوار منجر به افزایش دوام و مقاومت ساختمان و سازه و نیز مصالح به کار رفته می شود. و در نصب سرامیک کف نیز از چسب سرامیک کف نیز استفاده می شود.

چسب سرامیک دیوار مگاپوکسی یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده توسط این شرکت استرالیایی است. از جمله ی انواع چسب سرامیک دیوار که توسط این شرکت استرالیایی تولید می شوند می توان به چسب سرامیک دیوار پی ام و چسب سرامیک دیوار پی اف اشاره نمود.

در صورت نصب سرامیک بر روی دیوار بنا و ساختمان خود می بایست از چسب سرامیک دیوار استفاده کنید. استفاده از چسب هایی که برای امور تخصصی تهیه و تولید شده اند، نظیر چسب سرامیک دیوار منجر به افزایش دوام و مقاومت ساختمان و سازه و نیز مصالح به کار رفته می شود

چسب سرامیک

چسب سرامیک پودری بر پایه سیمان تولید می‌شود و در مقابل نم زدگی کاملا مقاوم می‌باشد. مواد افزودنی موجود در این محصول قدرت انعطاف پذیری و چسبندگی آن را افزایش می‌ دهد. که به راحتی با آب مخلوط شده و پس از خشک شدن در برابر نم زدگی و رطوبت پایدار و با دوام است. نصب سرامیک در ساختمان‌ها با استفاده از دوغاب سیمان و ماسه نه تنها باعث وقفه در اجرای عملیات می‌شود. و زمان اجرای کار را به میزان زیاد افزایش می‌ دهد بلکه استحکام کمتری نسبت به استفاده از چسب سرامیک دارد.

برای اطمینان از کیفیت و صحت عملیات اجرایی می توان از این روش تست استفاده کرد. در همان ابتدای کار بعد از اینکه کاشی و یا سرامیک را به سطح مورد نظر چسباندیم بعد از ۵ دقیقه مجددا کاشی را برداشته و پشت کاشی را نگاه می کنیم.

چنانچه حدود ۸۵ درصد سطح پشت کاشی توسط چسب پوشش داده شده باشد. چسب به بهترین حالت مورد استفاده قرار گرفته ، در غیر اینصورت باید در فراینهای اجرایی که شامل مخلوط و آماده سازی چسب ، پوشش دادن سطح کار به چسب کاشی و یا نحوه چسباندن کاشی هست ، تجدید نظر نمائیم.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین ها بر جای گذاشته است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سرامیکچسب سرامیک کف