Netefe

چسب آب بندی

 در چسب

چسب آب بندی

چسب آب بندی Z90 مایعی شیری رنگ با خاصیت واترپروفی 100 درصد بدون نیاز به تخریب و جایگزین قطعی قیر و عایق های سنتی نیز می باشد. که پس از استفاده روی سطح کاملاً بیرنگ می شود. این ماده که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره ­گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است.

قابلیت ترکیب در هر نوع دوغاب را به راحتی دارا بوده و پس از اجرا، پیوند مولکولی قوی را با سازه ایجاد کرده و دارای نفوذ بسیار عالی در سطح می باشد. و امروزه برای سطح داخلی استخر های ویلا ها از این چسب برای آب بندی کردن استفاده می کنند.

که بسیار موثر بوده و باعث می شود استخر مورد نظر و هر سازه ی دیگری هیچ نشتی آبی نداشته باشد و کاملا عایق رطوبت و … شود. چسب Z90 دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد.

چسب هایی که با حذف آب عمل می کنند. چسب سنگ هایی که با حذف حلال سخت شده و موجب چسبندگی می شوند. چسب هایی که بدون ایجاد هیچ گونه واکنش شیمیایی منجر به اتصال دو شی به یکدیگر خواهند شد. چسب های پلی سولفیدی، این چسب ها عمدتا برای درزگیری استفاده می شوند.

این محصول معطر بوده و در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است و اجازه رشد و نفوذ خزه و جلبک و باکتری را در سطح عایق نمی دهد. و  فشار های منفی و مثبت آب را به راحتی تحمل نموده و به عنوان ماده ای همه کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته می شود.

مایع آب بندی C1

مایع آب بندی C1 ماده ای همه کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته شده است. که دارای خاصیت آب بندی بسیار بالا و با ظاهری شیری رنگ بوده که پس از استفاده در ملات و بر روي انواع سازه ها کاملاً بی رنگ همراه با آب بندی 100 درصدی خواهد بود. این ماده بر پایه رزین های آکریلیک با تکنولوژی نانو ساخته شده است.

ضد آب بودن یک خاصیت یا یک ویژگی است که در برخی از انواع چسب ها وجود دارد. به طور مثال وقتی شما به عنوان کاربر قصد دارید در مکان هایی از منزل خود نظیر حمام و استخر و نظیر آن ها کاشی کاری کنید و تمایل دارید این فرایند را از طریق نصب خشک کاشی ها انجام دهید بهترین گزینه برای شما چسب های کاشی ضد آب می باشند.

که پس از اجرا در عمق سازه نفوذ کرده و بافتی نفوذ ناپذیر در مقابل آب و رطوبت ایجاد می نماید. ضمن فراهم آوردن امکان تنفسی سازه به راحتی فشار های منفی و مثبت آب را تحمل می نماید. این ماده الاستیسیته بوده و در کنار سخت و مقاوم بودن نرمی و انعطاف پذیری بالایی نیز دارد. این چسب مانند چسب Z90 و چسب اپوکسی مخصوص سنگ بسیار قوی و مناسب آب بندی می باشد.

در شرکت نگین تجارت فردوس از بهترین مصالح ساختمانی و محصولات مگاپوکسی برای زیبا سازی نما و پروژه های نگین تجارت استفاده می شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

تولید هاردنر اپوکسیچسب دو جزئی مگاپوکسی