Netefe

نصب سرامیک

 در نصب

نصب سرامیک

نصب سرامیک ، وقتی نوبت به نصب سرامیک می رسد، مهم است که فرایند خاصی را دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود که آن ها در محل موردنظر ثابت می مانند. استفاده از دوغاب غلط یا چسب اشتباه می تواند صدها دلار برای شما هزینه کند. امروز ما شما را در انتخاب نوع صحیح چسب سرامیک برای پروژه، مواد مناسب برای آن و ترفندهای رایج که باید به خاطر داشته باشید، راهنمایی خواهیم کرد.

بسته به نوع چسب سرامیک های استفاده شده، نوع کف و محیط اطراف آن، انتخاب چسب سرامیک مناسب برای کار بسیار حیاتی است. در هنگام نصب سرامیک دو چسب برجسته وجود دارد. موردی که انتخاب می کنید در نهایت به یکی از سه ملاحظه زیر برمی گردد. اگر در ناحیه سرامیک کاری رطوبت وجود داشته باشد. اگر حرکتی ایجاد شود (به عنوان مثال کف پوش) یا گرما وجود داشته باشد.

میزان مصرف چسب برای زیر کار های صاف و تراز حدود ۳,۵ کیلو گرم در هر متر مریع است و میزان مصرف در زیر کارهای ناصاف حدود ۵ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. در صورت نصب سرامیک بر روی دیوار بنا و ساختمان خود می بایست از چسب سرامیک دیوار استفاده کنید. استفاده از چسب هایی که برای امور تخصصی تهیه و تولید شده اند، نظیر چسب سرامیک دیوار منجر به افزایش دوام و مقاومت ساختمان و سازه و نیز مصالح به کار رفته می شود. و در نصب سرامیک کف نیز از چسب سرامیک کف نیز استفاده می شود.

اطمینان در مورد استحکام و مقاومت روش نصب کاشی و سرامیک به سبک چسبی بستگی به دو عامل مهم دارد:

اول با کیفیت بودن و مرغوبیت چسب خمیری

دوم تجربه کاری استاد کار نصاب اشاره کرد.

نحوه نصب صحیح کاشی و سرامیک

از قبل برنامه ریزی کنید و هنگام نصب کاشی و سرامیک تمرکز خود را بر کارهای آماده سازی برای نتایج حرفه ای بگذارید. نصب کاشی و سرامیک می تواند مشکل باشد. کارهای موفقیت آمیز در سرامیک کاری با چسب کاشی نتیجه مستقیم برنامه ریزی خوب و رویکرد روشمند است. قبل از شروع وقت بگذارید و مقدار مناسب کار آماده سازی را انجام دهید.

هنگام سرامیک کاری دیوار، می خواهید یک خط بالایی تراز ایجاد کنید. تعداد کمی از دیوار ها واقعا سنگ فرش هستند. بنابراین برای مشخص کردن خط بالا از یک سطح استفاده کنید. ارتفاع آن را تعیین کنید تا مجبور نباشید سرامیک های خیلی نازک ( یا خرده های خیلی نازک از سرامیک های تقریبا کامل را برش دهید) تا روی زمین قرار گیرد.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

نصب سنگ نماسنگ کار