Netefe

قوی ترین چسب سنگ

 در چسب سنگ

قوی ترین چسب سنگ

همانطور که میدانید برای اتصال مواد به یک دیگر از چسب استفاده میکنیم. برای چسباندن سنگ  به سنگ یا سنگ با مواد دیگر هم هم قطعا باید از قوی ترین چسب سنگ استفاده نماییم. در این جا به توضیح  قوی ترین چسب سنگ می پردازیم.

قوی ترین چسب سنگ در گروه چسب سنگ های اپوکسی جای دارد. به طور کلی برای نصب سنگ در هر فضایی از جمله فضای داخلی و بیرونی ساختمان از دو روش می توان بهره برد. یکی از روش های نصب انواع سنگ های موجود و در دسترس انسان، روش نصب دوغابی سنگ ها می باشد. برای نصب سنگ با این روش، سنگ کار از ملات تهیه شده به وسیله ی سیمان استفاده می کند.

نصب سنگ با استفاده از روش نصب دوغابی، علاوه بر این که دشوار می باشد و آلودگی تولید می کند، زمان بر بوده و همچنین هزینه ی زیادی را بر کاربر تحمیل می کند. اما روش دوم که برای نصب انواع سنگ های در دسترس انسان به کار می رود، روش نصب خشک می باشد. در روش نصب خشک سنگ ها، سنگ کار به کمک چسب سنگ های متفاوت و متعددی که وجود دارند؛ اقدام به نصب و چسباندن سنگ ها خواهد کرد.

چسب سنگ اپوکسی

نکته ی دیگر در ارتباط با استفاده از هاردنر یا سخت کننده در کنار چسب سنگ اپوکسی این است که اگر مقدار چسبی که از آن استفاده می کنید. کم باشد می توان هاردنر یا سخت کننده و چسب سنگ را با دست ترکیب کرده و به خوبی مخلوط نمود. اما اگر نیازمند حجم زیادی از چسب سنگ باشید برای این که از کیفیت چسب نهایی به دست آمده کاسته نگردد؛ ضرورت دارد. هاردنر و چسب سنگ را به وسیله ی یک میکسر قوی و پرتوان به خوبی مخلوط کنید. زیرا با این کار چسب سنگ تولید شده کاملا یک دست و همگن می شود.

یکی از قوی ترین و با کیفیت ترین چسب سنگ های موجود در جهان چسب سنگ مگاپوکسی است. بنابراین نصب خشک سنگ ها به وسیله ی چسب سنگ با کیفیت مگاپوکسی، روشی است که مقاومت و پایداری مناسبی دارد. همچنین استفاده از چسب سنگ مگاپوکسی موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها نیز خواهد شد.

چسب سنگ

بنابراین ضرورت دارد ابتدا به معرفی ویژگی ها و خصوصیات چسب سنگ های اپوکسی بپردازیم. چسب سنگ های اپوکسی، چسب دو جزئی مگاپوکسی می باشند. وقتی می گوییم چسب سنگ اپوکسی یک چسب سنگ دو جزئی است، منظور ما دو جزء چسب سنگ و هاردنر یا سخت کننده ای است که همراه چسب، مورد استفاده قرار می گیرد. هاردنر یا سخت کننده ی چسب سنگ در شکل های گوناگونی وجود دارد. معادل کلمه ی هاردنر در زبان فارسی به معنای سخت کننده می باشد.

یکی از مواردی که روی کیفیت نهایی چسب سنگ اثر بسیاری دارد؛ نوع و کیفیت سخت کننده یا هاردنر استفاده شده در آن می باشد. نکته ی دیگر در ارتباط با استفاده از هاردنر یا سخت کننده  در کنار چسب سنگ اپوکسی این است که اگر مقدار چسبی که از آن استفاده می کنید کم باشد می توان هاردنر یا سخت کننده و چسب سنگ را با دست ترکیب کرده و به خوبی مخلوط نمود.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب مخصوص سنگ تراورتنقیمت چسب سنگ