Netefe

سبک سازی ساختمان

 در Uncategorized

سبک سازی ساختمان

سبک سازی ساختمان ، اغلب اوقات، این معمار است که مدیر پروژه ساخت و ساز است. به عنوان طراح یک ساختمان، وی همچنین بهترین گزینه برای نظارت بر ساخت و ساز و نظارت بر تمام مراحل یک پروژه معماری است. گاهی اوقات با همکاری یک متخصص طراحی فنی، اقتصاددان یا سایر شرکا، بسته به ویژگی های پروژه کار را انجام می دهد.

چند راه برای سبک سازی ساختمان ؟

به طور کلی، تکنسین ها دو راه برای کاهش وزن ساختمان ارائه می دهند. روش اول استفاده از پلان با کمترین مصالح و ستون می باشد. دومین و رایج ترین روش استفاده از مصالح ساختمانی سبک وزن و مدرن است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، مصالح ساختمانی از آجر، کاشی، نما گرفته تا دیوار و اسکلت همگی به شکل سبک تری نسبت به نمونه های سنتی به فروش می رسند و استفاده از آن کارآمدترین قدم در جهت سبک معماری است.

مواد سبک وزن چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ سنگین ترین وزن هر ساختمان مربوط به اسکلت (ستون ها، دیوارها و کف) است. با کاهش وزن اسکلت می توان وزن کلی را کاهش داد و وزن ساختمان را کاهش داد. به این ترتیب پیمانکاران و کارفرمایان چندین گزینه پیش رو دارند.

اسکلت بتنی را با استفاده از بتن سبک اجرا کنید سازه های بتنی از شبکه ای از بتن مسلح و آرماتور بتن تشکیل شده است. از بتن سبک می توان برای کاهش وزن سازه های بتنی استفاده کرد و خوشبختانه در اختیار شرکت های بزرگ و کوچک در سراسر کشور قرار دارد.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

قیمت هاردنر اپوکسی