Netefe

خرید رزین اپوکسی

 در رزین, رزین اپوکسی

خرید رزین اپوکسی

خرید رزین اپوکسی در گروه رزین های دوجزئی جای می گیرد. رزین های دو جزئی را به این دلیل دو جزئی می نامند که از دو جزء مجزا و متفاوت تشکیل شده اند. و البته دو جزء مجزای رزین ها، مکمل یکدیگر می باشند. این دو جزء شامل پایه ی رزینی به کار رفته و هاردنر یا سخت کننده می باشند. برای استفاده از رزین اپوکسی دو جزئی می بایست دو جزء گفته شده یعنی رزین و هاردنر یا سخت کننده را به نسبتی که مشخص و معین است. با یکدیگر ترکیب نمود و روی سطح مورد نظر از آن استفاده کرد.

زمانی رزین چسب اپوکسی مخصوص سنگ به طور کامل پخته خواهد شد که پیوند های شیمیایی میان اجزای رزین و سخت کننده که به آن ها جزء A و جزء B گفته می شود به طور کامل برقرار شود. همچنین زمان پخت رزین اپوکسی با توجه به برند تولید کننده متفاوت خواهد بود.

اما در بسیاری از موارد رزین دو جزئی را فقط با نام رزین اپوکسی شناخته و به فروش می رسانند. حین استفاده از رزین اپوکسی دو جزئی با توجه به ساختار شیمیایی مواد تشکیل دهنده ی آن، بین چند ساعت تا چند روز طول می کشد. تا رزین خشک شده یا به اصطلاح پخته شود.

رزین اپوکسی دو جزئی

علاوه بر رزین اپوکسی دو جزئی مناسب برای سنگ، می توان به رزین اپوکسی دو جزئی چوب نیز اشاره کرد. این اپوکسی برای ساخت وسایل و اشیا دکوری چوبی و نیز افزایش مقاومت چوب و درخشش و جلا دهی چوب و موارد دیگری از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی دیگر از رزین اپوکسی وجود دارد که به آن رزین اپوکسی تزئینی گفته می شود.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

رزین اپوکسی