Netefe

خرید رزین اپوکسی

 در رزین, رزین اپوکسی

خرید رزین اپوکسی

خرید رزین اپوکسی در گروه رزین های دوجزئی جای می گیرد. رزین های دو جزئی را به این دلیل دو جزئی می نامند که از دو جزء مجزا و متفاوت تشکیل شده اند. و البته دو جزء مجزای رزین ها، مکمل یکدیگر می باشند. این دو جزء شامل پایه ی رزینی به کار رفته و هاردنر یا سخت کننده می باشند. برای استفاده از رزین اپوکسی دو جزئی می بایست دو جزء گفته شده یعنی رزین و هاردنر یا سخت کننده را به نسبتی که مشخص و معین است. با یکدیگر ترکیب نمود و روی سطح مورد نظر از آن استفاده کرد.

زمانی رزین چسب اپوکسی مخصوص سنگ به طور کامل پخته خواهد شد که پیوند های شیمیایی میان اجزای رزین و سخت کننده که به آن ها جزء A و جزء B گفته می شود به طور کامل برقرار شود. همچنین زمان پخت رزین اپوکسی با توجه به برند تولید کننده متفاوت خواهد بود.

اما در بسیاری از موارد رزین دو جزئی را فقط با نام رزین اپوکسی شناخته و به فروش می رسانند. حین استفاده از رزین اپوکسی دو جزئی با توجه به ساختار شیمیایی مواد تشکیل دهنده ی آن، بین چند ساعت تا چند روز طول می کشد. تا رزین خشک شده یا به اصطلاح پخته شود.

رزین مگاپوکسی در زمره ی رزین های مصنوعی جای می گیرد. برای تولید رزین های مصنوعی از مواد و متریال های شیمیایی مختلف و متعددی استفاده می کنند. در واقع از ترکیب یک سری مواد شیمیایی خاص و متفاوت، رزین های مصنوعی ساخته می شوند. به طور مثال در ساخت رزین های مصنوعی از برخی روغن ها و اسیدهای چرب استفاده می کنند.

رزین اپوکسی دو جزئی

علاوه بر رزین اپوکسی دو جزئی مناسب برای سنگ، می توان به رزین اپوکسی دو جزئی چوب نیز اشاره کرد. این اپوکسی برای ساخت وسایل و اشیا دکوری چوبی و نیز افزایش مقاومت چوب و درخشش و جلا دهی چوب و موارد دیگری از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی دیگر از رزین اپوکسی وجود دارد که به آن رزین اپوکسی تزئینی گفته می شود.

رزین نام برده، یکی از رزین های برند رزین مگاپوکسی است. این رزین پایه ی اپوکسی دارد. یعنی شفاف و بی رنگ نیست. در واقع رزین های با پایه ی اپوکسی، رنگی می باشند. این رزین غلیظ تر از دو رزین HX و H می باشد. از این رزین اپوکسی برای آب بندی سطوح مختلف نظیر سرویس های بهداشتی، حمام، انواع استخر، سونا و جکوزی و نیز چاله های آسانسور، نمای ساختمان، آب نماها و نیز در صنعت کشتی سازی و دیگر صنایع بسیار استفاده می شود.

چسب مگاپوکسی برای اتصال و چسباندن مواد مختلف نظیر انواع سنگ های موجود در بازار مثل گرانیت، مرمر، مرمریت و حتی برای سنگ های نرم فلکس استون و نیز برای انواع فلزات و چوب ها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ی مهم در خصوص چسب مگاپوکسی استفاده از آن در هر دو محیط داخل و خارج ساختمان می باشد.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است.

مجموعه ما نهایت سعی خود  را به عمل آورده است تا بتواند تمام نیازهای مشتریان محترم را برای شروع کار با رزین و پس از آن، با بالاترین کیفیت در دسترس قرار دهد.

 

برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

رزین اپوکسی