Netefe

بهترین چسب سرامیک کف

 در چسب سرامیک

بهترین چسب سرامیک کف

بهترین چسب سرامیک کف را از نگین تجارت بخواهید. شرکت نگین تجارت فردوس با رسالت به کارگیری تکنولوژی های نو در صنعت ساختمان نزدیک به دو دهه است فعالیت خود را آغاز نموده است. در این راستا ، این شرکت نماینده انحصاری محصولات (Megapoxy) و اپوکسی مخصوص سنگ استرالیا تولید کننده چسب و رزین در ایران و خاورمیانه می باشد. که با بکار گیری محصولات و سرویس کم نظیر در این خصوص آماده ارائه خدمات گوناگون به صنعت ساختمان و پیشگامان این صنعت است.

نصب سرامیک

سرامیک ها یک سری ویژگی دارند که به دلیل وجود آن ها استفاده از این محصولات رونق یافته و طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برای نصب سرامیک دو روش کلی وجود دارد. یکی از روش ها، استفاده از دوغاب برای نصب است. این روش تقریبا قدیمی و بدون استفاده است. همچنین از نظر اقتصادی اصلا مقرون به صرفه نخواهد بود. زیرا هزینه بر است و همچنین به زمان زیادی نیز برای نصب سرامیک ها نیاز دارد.

روش دوم نصب سرامیک ها استفاده از چسب سرامیک است. چسب سرامیک نیز انواع و اقسام مختلفی دارد. برای نصب سرامیک به وسیله ی چسب، سرامیک کار باید مهارت لازم را داشته باشد؛ به ویژه اگر نصب سرامیک بر روی دیوار باشد. استفاده از چسب سرامیک برای نصب سرامیک هزینه ی کمتری در بر دارد و همچنین به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت.

بهترین چسب برای استفاده در کاشی های چینی، ملات استاندارد ملاک یا کاشی اپوکسی است. استفاده از ملات کاشی اپوکسی کمی دشوارتر از چسب از قبل مخلوط شده است؛ اما اگر اتاق شما بسیار مرطوب و با رطوبت زیاد باشد ارزش تلاش بیشتر را دارد.

چسب سرامیک

بر روی دیوار ها در فضا های داخلی ساختمان ها و منازل از سرامیک ها که محصولاتی برای زیباسازی و عدم نفوذ رطوبت در برخی مکان هایی هستند که امکان نفوذ رطوبت در آن وجود دارد. از سرامیک استفاده می گردد. برای نصب سرامیک ها به دیوار از قشر نازکی از موادی که مخلوط سیمان و ماسه و شن می باشد استفاده می گردد که در این مورد نیز هزینه زیادی برای ساختمان ساز ایجاد می گردد.

برای استفاده از این مواد باید مدت زمان معینی که بستگی به رطوبت موجود روی سطوح دارد صبر کنیم تا رطوبت سطح کاملا خشک گردد. در غیر اینصورت استفاده از چسب سرامیک کارساز نخواهد بود.

هزینه نصب کاشی تا حدود مناسبی کاهش یابد، متناسب و به صرفه باشد. چسب های سرامیک در واقع پودر هایی می باشند. که با استفاده از موادی باید برای کار آماده شوند. اغلب چسب سرامیک به رنگ سفید و خاکستری می باشند.

برای سرامیک های کف از چسب سرامیک کف و برای سرامیک های دیوار نیز از چسب سرامیک دیوار استفاده خواهیم کرد. یا هنگامی که از سرامیک های پرسلان استفاده می کنیم برای نصب آن ها می توانیم از چسبهای سرامیک پرسلان استفاده نماییم. استفاده از چسبهای سرامیک برای نصب سرامیک هزینه ی کمتری در بر دارد و همچنین به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت. برای نصب سرامیک ها به کمک چسبهای سرامیک، باید یک سری ابزار و وسیله ی خاص در اختیار داشته باشید.

استفاده از کاشی و سرامیک در صنعت معماری

امروز جایگاه ویژه‌ ای نسبت به گذشته پیدا کرده است. توسعه روز افزون این صنعت باعث شده است. تا شیوه‌ های سنتی نصب کاشی و سرامیک که استفاده از مخلوط سیمان و ماسه بوده است جای خود را به مواد جدیدتر صنعتی دهد.

در بعضی موارد برای چسباندن سرامیک و کاشی از چسب های مایع مخصوص و یا از بتونه استفاده می کنند. بتونه ها معمولاً از چندین نوع مواد شیمیایی بخصوص ترکیب شده اند.

چسب های مایع غالباً روی بتن یا گچ و مانند آن بدون تراشیدن دیوار به کار می روند. این نوع مواد معمولاً در مقابل آب ،اسید ومواد نفتی مقاوم می باشند. همچنین در بعضی از ساختمان ها کاشی را با چسب های رزینی به دیوار می چسبانند ولی به این نوع چسب ها در اصطلاح کارگاهی ملات نمی گویند.

برای خرید چسب سرامیک کف مگاپوکسی می توانید از سایت شرکت نگین تجارت فردوس و کارشناسان مجرب آن کمک بخواهید، تا مناسب ترین چسب سرامیک کف را برای فعالیت خود انتخاب کنید.

با ما در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب سرامیک