Netefe

ABOUT US

نگین تجارت فردوس

شرکت نگین تجارت فردوس با رسالت بکارگیری تکنولوژیهای نو در صنعت ساختمان نزدیک به دو دهه است فعالیت خود را آغاز نموده است . در این راستا ، این شرکت نماینده انحصاری محصولات (Megapoxy) استرالیا تولید کننده چسب و رزین در ایران و خاورمیانه می باشد که با بکار گیری محصولات و سرویس کم نظیر در این خصوص آماده ارائه خدمات گوناگون به صنعت ساختمان و پیشگامان این صنعت است .

کمپانی Vivacity Engineering Pty.Ltd استرالیا تحت برند Megapoxy به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مصالح ساختمانی از جمله چسب و رزین ساختمانی توانسته است بخش وسیعی از نیاز صنعت ساختمان در دنیا را تامین نماید .

واحد های سازمانی شرکت نگین تجارت فردوس به شرح زیر می باشد .

بازرگانی ، فروش ، مالی ، خدمات پس از فروش ، نصب و اجرا

  • 01

OUR VALUE

اهداف و ارزش های ما

هدف اصلی شرکت نگین تجارت فردوس با تکیه بر کادر فنی و تخصصی، ارتقاء کمی و کیفی صنعت ساختمان در میهن پهناورمان ایران است .


باشد که روزی شاهد تحقق این هدف والا در عرصه وسيع صنعت ساختمان در کشور عزیزمان باشیم.
01

OUR HISTORY

تاریخچه

سال

83

شرکت نگین تجارت فردوس فعالیت خود را در سال 1383 در عرصه صنعت ساختمان در خصوص محصولات انحصاری و درجه یک دنیا آغاز نموده است. این شرکت با برخورداری از توان اجرائی و عملیاتی بالا و بهره گیری از کادر متخصص در عرصه فنی توانسته است کارنامه درخشانی را بر جای بگذارد.

یکی از شاخصه های تمایز این شرکت بهره مندی از مواد با کیفیت و دارای استاندارد جهانی می باشد. مشاوره های اجرایی قبل از پروژه و خدمات پس از فروش همچنین همراهی کارشناسان این شرکت در حین انجام پروژه ها، مشتریان محترم را در استفاده از این محصولات و همکاری با این شرکت به اطمینان خاطر قابل قبولی رسانده است .


جوایز و گواهینامه ها

CLIENT

پارتنر و مشتریان ما

کیفیت ارزان نیست

مرجان هوشیار مدیر عامل شرکت نگین تجارت فردوس شعار کیفیت ارزان نیست را سر لوحه خط مش بازرگانی خود قرار داده است.

“هدف اصلی شرکت نگین تجارت فردوس با تکیه بر کادر فنی و تخصصی، ارتقاء کمی و کیفی صنعت ساختمان در میهن پهناورمان ایران است”. باشد که روزی شاهد تحقق این هدف والا در عرصه وسیع صنعت ساختمان در کشور عزیزمان باشیم.

اکنون با همت بالای مدیران شرکت نگین تجارت فردوس، محصولات مگاپوکسی و فلکس استون بصورتی وسیع در صنعت ساختمان، در کشور عزیزمان ایران بکار گرفته شده است.

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید