Netefe

کارخانه سنگ

 در سنگ

کارخانه سنگ

کارخانه سنگ بزرگترین کارخانه سنگ ایران است که انواع مختلفی از سنگ های ساختمانی با کیفیت ، ارزان قیمت، مقاوم، مستحکم در کشور است. محصول تولید شده این مرکز قابل استفاده در داخل و خارج از ساختمان را دارند با بهترین کیفیت و مناسب ترین جنس تولید شده است.

صنعت سنگ گرانیت ساختمانی یکی از صنایع مطرح در کشور می‌ باشد. که در حال حاضر بیش از 6000 هزار سنگبری در سراسر ایران وجود دارد. و استان اصفهان با داشتن بیش از 2000 سنگبری ، بزرگترین قطب سنگ ساختمانی در ایران می‌ باشد. با توجه به تنوع زیاد سنگ‌ های ساختمانی که بیش از 1000 مدل سنگ ساختمانی وجود دارد.

بهترین کارخانه سنگ در ایران را باید با توجه به سنگ مورد نظر شما انتخاب کرد. مثلا برخی کارخانه‌ ها برند تولید سنگ جوشقان هستند و برای خرید سنگ جوشقان بهتر می‌ باشند برخی برند سنگ مرمریت مشکی می‌باشد که می‌توانید برای خرید به آن کارخانه‌ ها مراجعه کنید.

سبک سازی ساختمان 

اغلب اوقات، این معمار است که مدیر پروژه ساخت و ساز است. به عنوان طراح یک ساختمان، وی همچنین بهترین گزینه برای نظارت بر ساخت و ساز و نظارت بر تمام مراحل یک پروژه معماری است. گاهی اوقات با همکاری یک متخصص طراحی فنی، اقتصاددان یا سایر شرکا، بسته به ویژگی های پروژه کار را انجام می دهد.

از جمله سنگ های تروارتنی که توسط این کارخانه ها تولید می شود شامل سنگ تراورتن گرداب طوق و غیره می باشد. کارخانه های سنگ در اصفهان قبل از عرضه سنگ تراورتن به بازار آن ها را از نظر میزان جذب آب، جرم مخصوص، مقاومت فشاری و سایشی، میزان دوام و استحکام آن ها و سایر موارد دیگر به طور کامل مورد بررسی قرار می دهند.

 

کوپ سنگ

در کارخانه سنگبری از روش‌های مختلفی برای افزایش زیبایی و مقاومت سنگ استفاده می‌شود:

  • استفاده از تقویت کننده ها
  • رنگ کردن سطح سنگ
  • رزین سنگ

 

استفاده از تقویت کننده ها

برای جلوگیری از شکستن سنگ از تقویت کننده‌ها استفاده می‌شود.با استفاده از چسب‌های تقویت کننده و نوع سنگ میتوان از باز شدن ترک‌ها وشیارهای سنگ جلوگیری کرد که باعث افزایش مقاومت سنگ می‌شود.

رنگ کردن سطح سنگ

برای رنگ کردن سنگ روش‌های مختلفی وجود دارد مثلا استفاده از واکس‌های رنگی که دوام زیادی ندارند و با گذشت زمان شاهد ایجاد تغییر رنگ در سنگ خواهیم شد یاروش دیگر استفاده از بتونه‌های رنگی است.
اما روشی که امروزه برای رنگ کردن سنگ استفاده می‌شود رنگ آمیزی تحت فشار است که ظاهر طبیعی‌تری به سنگ می‌دهد و زیبایی آن را دو چندان می‌کند.در این روش سنگ را تحت فشار قرار می‌دهند تا رنگ وارد بافت شود.

استفاده از رزین

از رزین برای جلوه دادن به سنگ استفاده می‌شود که میتوان از اپوکسی‌ها و پلی استرها با توجه به نوع سنگ و کاربرد آن استفاده کرد متفاوت است.

 

بهترین کارخانه سنگ باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • قیمت مناسب
  • کیفیت ساب و فرآوری عالی (دستگاه‌ های به روز)
  • امکان ارائه تولید انبوه سنگ (داشتن معدن اختصاصی سنگ)

بزرگترین کارخانه سنگ ایران است که انواع مختلفی از سنگ های ساختمانی با کیفیت ، ارزان قیمت، مقاوم، مستحکم در کشور است. محصول تولید شده این مرکز قابل استفاده در داخل و خارج از ساختمان را دارند با بهترین کیفیت و مناسب ترین جنس تولید شده است.

در صورتی که سه فاکتور بالا در کارخانه ای وجود داشته باشد می‌ توانیم آن کارخانه را بهترین کارخانه سنگبری نام گذاری کنیم. نگین تجارت فردوس کیفیت قابل قبولی نیز در فرآوری سنگ دارد. و شما می‌ توانید نیازهای خود را با قیمت مناسب و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دستگاه های مهم کارخانه سنگ

دستگاه برش سنگ : دستگاه سنگ بری از انواع و ابعاد مختلفی برخوردار است مهم ترین دستگاه برش سنگ که در صنعت تولید سنگ نیز کاربرد دارد دستگاه اره بر و قله بر نام دارد

دستگاه کوره : معمولاً برش زنی سنگ ها با آب و به صورت مرطوب صورت میگیرد. به منظور خشک کردن سنگ ها بعد از برشکاری آن را در دستگاه برشکاری یا خشک کننده قرار می دهند

دستگاه تور زن : برای افزایش استقامت و مقاومت سنگ در برابر شکستگی و خرد شدن , از این دستگاه برای چسباندن تور با اپوکسی در قسمت پشت سنگ مورد استفاده قرار داده میشوند

دستگاه کالیبر : کالیبر یا پیش ساب دستگاهی برای کاهش ضخامت سنگ , رفع پستی بلندی سنگ و افزایش ساب پذیری سطح آن است

دستگاه ساب : به منظور جلا دادن , زیبایی بخشیدن و بهبود کیفیت سنگ , قطعات سنگ را با این دستگاه صیقلی می نمایند

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

کوپ سنگفرآوری سنگ