Netefe

چسب دو جزئی مگاپوکسی

 در چسب

چسب دو جزئی مگاپوکسی

چسب دو جزئی مگاپوکسی ، چسب مگاپوکسی ماده ای با ساختار دو جزیی بر پایه رزین اپوکسی است و مدت زمان زیادی است که جهت نصب مصالح ساختمانی مختلف از جمله انواع سنگ های طبیعی مانند سنگ گرانیت، مرمریت و… همچنین مصالح دیگری مانند چوب و سطوح فلزی نیز به کار می رود.

استفاده از این روش علی الخصوص جهت نصب سنگ های با تخلخل تقریبا ناچیز بسیار کارساز می باشد. و دیگر نیازی به شاسی کشی ساختمان و اسکوپ سنگ که در روش نصب تر وجود داشت نمی باشد.

این ماده خمیری شکل با زمان کار ۳ دقیقه و قدرت بالا جهت نصب انواع سنگ و اتصالات بکار می رود. چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و با پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود.

که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد. یک پیوند شیمیایی همیشگی به وجود می آورد. که با گذشت زمان دچار هیچ گونه تغییر شیمیایی نمی گردد. این چسب در عین انعطاف پذیری، در مقابل فشار مقاوم بوده و همچنان استحکام خود را حفظ می نماید.

جزء  A و B را به نسبت مساوی با یکدیگر مخلوط کرده و ماده خمیری شکلی بدست می آید. این چسب اگر به درستی تهیه نشود. به حالت خمیری شکل باقی می ماند. از این چسب در محل اتصالات و به صورت لقمه ای بروی بتن ، سنگ یا فلز به میزان لازم قرار دهید.

شرکت نگین تجارت فردوس

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین ها بر جای گذاشته است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

چسب آب بندیچسب مقاوم در برابر حرارت