Netefe

همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز

 در بلاگ

دومین همایش سراسری کیفیت در ساخت و ساز به همت انجمن دارندگان نشان استاندارد و حمایت وزارت راه و شهرسازی صنعت و معدن و تجارت،سازمان ملی استاندارد ایران و اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایــران در تاریخ اول آبان ماه سال 1395 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

در کنار این همایش یک کارگاه یکروزه نیز برگزار شد.

در این همایش ،ضمن ارائه اقدامات و تجربیات انجام شده توسط مسئولین محترم به بهسازی روزافزون اجرای استانداردها در زمینه سبک سازی، مقاوم سازی،کنترل هوشمند ساختمان و تدوین دستورالعملها و راهکارهای اجرایی جهت بهبود استاندارد های رایج پرداخته شد.

در انتهای مراسم اهدای لوح به شرکتهایی که در عرصه های مختلف ساخت و ساز به ارتقاء کیفیت و استاندارد سازی در واحدهای خود اقدام نموده اند و از بین شـرکتهای موجود در این عـرصه با رعایت اســتاندارد و اخـذ گواهینامه های متعدد کیفیت در زمینه تولید ، اجرا،خدمات بعنوان واحد های برتر شناخته شده تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است در بین شرکتها و شرکت کنندگان این همایش خانم مرجان آقاجان زاده هوشیار مدیر عامل و موسس شرکت نگین تجارت فردوس موفق به کسـب این لـوح گـردید که در صنـعت ساختـمان توانسته است با رعایت استاندارد های داخلی و خارجی به ارائه بهتر و با کیفیت تر خدمات و محصولات از جایگاه برتری برخوردار شود.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید