Netefe

فلکس استون

 در بلاگ

فلکس استون

فلکس استون ، سنگ های دگرگونی در دو مرحله ی مختلف تشکیل می شوند. ابتدا به دلیل سرد شدن ماگما، درون زمین سنگ های دگرگونی اولیه تولید می شوند. سپس سنگ های تشکیل شده در اعماق زمین تحت تاثیر فشار و دمای بالا قرار گرفته و دچار تغییر شکل و تغییر حالت می شوند. در نتیجه ی این عمل، سنگ های دگرگونی ثانویه تشکیل می شوند. به طور کلی سه گروه سنگ گفته شده در بالا، یعنی سنگ های دگرگونی، سنگ های آذرین و سنگ های رسوبی در گروه سنگ های طبیعی جای دارند. فلکس استون که سنگ مورد نظر ما در این محتوا می باشد نیز در گروه سنگ های طبیعی جای می گیرد.

فلکس استون چیست؟

یکی از انواع سنگ های طبیعی موجود و در دسترس انسان سنگهای فلکس استون می باشند. سنگ فلکس استون یک سنگ کاملا طبیعی و منحصر بفرد است که طی یک پروسه ی متفاوت و خاص از ماسه سنگ های کوارتز تولید می شود. فلکس استون را معمولا در ابعاد صد و سی در دویست و هفتاد سانتی متر تولید کرده و روانه ی بازار مصرف می کنند. با توجه به ابعاد و اندازه های گفته شده سنگ طبیعی و نرم فلکس استون دارای وزن ناچیزی خواهد بود.

بنابراین این سنگ را می تواند در گروه مصالح ساختمانی سبک وزن قرار داد. استفاده از این سنگ نوین و جدید با ویژگی های منحصر به فردی که دارد منجر به بروز و ظهور یک تحول عظیم در صنعت ساختمان شده است. سنگ طبیعی و نرم فلکس استون از نظر سبک وزن بودن و انعطاف پذیری با هیچ یک از مصالح ساختمانی دیگر قابل مقایسه نخواهد بود. علت این امر نیز سبکی بالا و انعطاف بسیار زیاد این سنگ می باشد.

سنگ های نرم و طبیعی فلکس استون دارای ضخامت حدود سه الی پنج میلی متر می باشند. این ظرافت و زیبایی برای یک سنگ طبیعی بی نظیر است. این سنگ های بی نظیر به دلیل نرم بودن و انعطاف پذیری بالایی که دارند به وسیله ی کاترهای مخصوص یا قیچی، برش داده می شوند. بنابراین برش این سنگ ها بدون ایجاد هر نوع آلودگی و سر و صدا خواهد بود و در کمترین زمان ممکن می توانید سنگ را به اندازه ی دلخواه برش داده و مورد استفاده قرار دهید.

چسب سنگ

با استفاده از این سنگ نرم و فوق العاده در ساختمان سازی، می توان فضاهایی جذاب و چشم نواز مشاهده کرد. و همچنین این سنگ طبیعی به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فردی که دارد. بسیار مورد استفاده ی معمارها و طراحان داخلی قرار می گیرد. و همچنین به دلیل تنوع بالا در رنگ و شکل های آن، به کمک این سنگ می توان فضاهایی خاص و متفاوت به وجود آورد و طراحی نمود. همانطور که گفتیم فلکس استون یک سنگ طبیعی و ویژه می باشد.

به دلیل طبیعی بودن و استخراج استون از طبیعت، این سنگ دارای شکل ها و رنگ ها و طرح های متفاوتی می باشد. این سنگ فوق العاده در لایه های نازکی به ضخامت حدود سه میلی متر تولید می شود. این ضخامت کم و سبک وزن بودن منجر به استفاده ی فراوان از این سنگ در تمامی فضاهای ساختمان شده است.

همچنین طرح و رنگ متفاوت این سنگ موجب شده است، استفاده ی بیشماری از آن صورت گیرد. با توجه به طبیعی بودن این سنگ را می توان با نقش ها و گره های متفاوت و مختلفی مشاهده نمود.

در شرکت نگین تجارت فردوس با استفاده از انواع اپوکسی مخصوص سنگ و محصولات مگاپوکسی بهترین نما ها و پروژه ها را ساخته و تحویل صاحبان پروژه می دهد. شرکت نگین تجارت از بهترین شرکت ها در زمینه مصالح ساختمانی و مگاپوکسی و اپوکسی در ایران می باشد. و تا به امروز بهترین پروژه ها را بر جای گذاشته است. برای اجرای پروژه های خود با نگین تجارت در تماس باشید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید