Netefe

بهترین سنگ گرانیت

 در سنگ

بهترین سنگ گرانیت

بهترین سنگ گرانیت در دنیا شکی نیست که گرانیت گل پنبه ای جزو یکی از شفاف ترین و مقاوم ترین سنگ گرانیتی است که شایع ترین و معروف ترین آن گرانیت مروارید می باشد. این سنگ دارای زمینه ی سفید با رنگ دانه های مشکی درشت و کوچک می باشد.

سنگ گرانیت یکی از سنگ های آذرین درونی است که در مراحل پایانی انجماد ماگما، مواد مذاب موجود در عمق پوسته زمین، به وجود می آید. در بازار سنگ اکثر سنگ های متبلور آذرین را با نام سنگ گرانیتی می شناسند.

گرانیت مروارید یکی از بهترین سنگ ها در مصالح ساختمانی و شهری می باشد. معادن سنگ گرانیت در ایران در خراسان رضوی ، مشهد ، نهبندان ، تایباد ، آذربایجان شرقی ، نطنز و … می باشد. بیشترین تولیدات گرانت در استان خراسان می باشد.

سنگ گرانیت چیست ؟

سنگ گرانیت یکی از انواع پرکاربرد سنگ در ساختمان است که در کف، دیوار، پله کاربرد دارد. و سنگ گرانیت یکی از گونه های سنگ آذرین درونی بوده که به سنگ خارا نیز مشهور می باشد. این نوع سنگ دارای بافتی با دانه های متوسط تا درشت بوده است. و با وجود این که کانی های موجود در آن ، به رنگ ‌های گوناگونی از صورتی تا خاکستری پررنگ و حتی سیاه یافت می شود.

لازم است بدانید گرانیت جزو سنگین‌ ترین سنگ‌ ها به شمار می رود. که با این حال دارای استحکام و مقاومت زیادی می باشد. با این وجود لازم است بدانید این سنگ نه تنها می‌ تواند در مقاوم سازی ساختمان نقش مهمی ایفا کند. بلکه به دلیل تنوع رنگ، به عنوان عنصری جهت زینت بخشیدن به بناهای مختلف نیز کاربرد دارد.

شرکت نگین تجارت فردوس از سنگ گرانیت برای زیبا سازی داخلی مجتع های مسکونی و پروژه های دیگر خود به صورت حرفه ای استفاده می کنند. که باعث شکوه و جلال نمای داخلی ساختمان ها نیز می شود. برای اجرای پروژه با سنگ گرانیت و یا با بهترین سنگ تراورتن نما با نگین تجارت تماس حاصل فرمایید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

بهترین سنگ تراورتن نماسنگ تراورتن