Netefe

بهترین سنگ تراورتن نما

 در سنگ

بهترین سنگ تراورتن نما

سنگ تراورتن نما چیست؟! سنگ تراورتن نما یک نوع سنگ است که در دسته سنگ‌های تزیینی قرار دارد که برای سنگ نما استفاده می‌شود. بهترین سنگ نما مربوط به سنگ های رسوبی و آهکی تراورتن است. بهترین زیبایی برای سنگ نمای ساختمان استفاده از سنگ نمای تراورتن نما است.

سنگ تراورتن  بخاطر اینکه در نتیجه رسوبات مواد در چشمه های آب گرم تشکیل می‌شود از جنس آهک و دارای یک بافت متخلل است . سنگ تراورتن در رنگ های گوناگون وجود دارد. تراورتن را می توان در رنگ هایی  مثل قرمز، زرد، نقره ای ، قهوه ای، سفید، کرم، بژ و سایر رنگ های مشابه در این دسته مشاهده نمایید.

تراورتن شکلاتی

سنگ تراورتن نمای شکلاتی

 

بهترین سنگ تراورتن نما در شرکت نگین تجارت فردوس بر روی نما های ساختمان های لوکس استفاده می کنند. همین امر باعث ده تا پروژه هایی بسیار لوکس و منحصر بفرد را تحویل دهند.

از آنجایی که نمای خارجی ساختمان یک بخش مهم در صنعت ساختمان سازی به حساب می آید. در نتیجه برای خرید سنگ نما مناسب باید بسیار دقت کرد. زیرا هم عمر ساختمان را افزایش می دهد و هم تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان دارد.

سنگ ساختمانی طبیعی به دلیل داشتن مقاومت و پایداری بالا، تنوع طرح و رنگ از اولین پیشنهاداتی است که معماران به صاحبان املاک می دهند. در بین همه سنگ های ساختمانی، سنگ تراورتن از بهترین گزینه ها می باشد. زیرا هم زیبایی چشمگیری دارد و هم از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

تراورتن یک سنگ آهک است که به طور طبیعی با رسوب در چشمه های آب گرم یا نزدیک آتشفشان ها پردازش شده است. گرما و مواد معدنی حاصل از این دو منبع، تراورتن را به یکی از محبوب ترین سنگ ها برای ساخت و ساز و همچنین صفحه های پیشخوان سنگ تبدیل کرده است.

بزرگ ترین معادن سنگ تراورتن در ایتالیا است؛ اما این سنگ در ترکیه، پرو، مکزیک، کرواسی، ایران، چین، پارک ملی یلوستون در وایومینگ و سایر نقاط جهان نیز یافت می شود. مانند تمام مواد طبیعی، تراورتن قبل از استفاده از آن در بازسازی، مزایا و معایبی را دارد که باید نسبت به آن ها آگاه باشید. اگر این سنگ را برای خانه خود در نظر می گیرید و آن را در برابر سنگ مرمر و گرانیت می سنجید، ادامه مطلب را بخوانید تا از نظر شکل ظاهری، نگهداری و هزینه از تراورتن انتظار درست را داشته باشید.

ویژگی سنگ نما

زیرا یکی از ویژگی های یک سنگ نمای با کیفیت و استاندارد، این است که دارای تخلخل باشد. تخلخل باعث می شود که ملات به داخل سنگ نفوذ کرده و سنگ به خوبی به ملات می چسبد تا با مرور زمان سنگ از کار جدا نشود. سنگ تراورتن یکی از متخلخل ترین سنگ های ساختمانی می باشد.

علاوه بر تخلخل، سنگ نما باید در برابر تغییرات شرایط جوی و آب و هوا هم نیز، مقاومت قابل قبولی داشته باشد. سنگ تراورتن نما علاوه بر این که تخلخل زیادی دارد. بعد از گرانیت، مقاوم ترین سنگ ساختمانی می باشد.

تراورتن یک سنگ آهک است که به طور طبیعی با رسوب در چشمه های آب گرم یا نزدیک آتشفشان ها پردازش شده است. گرما و مواد معدنی حاصل از این دو منبع، تراورتن را به یکی از محبوب ترین سنگ ها برای ساخت و ساز و همچنین صفحه های پیشخوان سنگ تبدیل کرده است.

در بین انواع سنگ تراورتن ، تعدادی از آن ها هستند که نسبت به بقیه، برای نمای خارجی ساختمان از کیفیت بهتری برخوردار هستند. سنگ تراورتن عباس آباد، تراورتن حاجی آباد، تراورتن آتشکوه، تراورتن سیلور، … از بهترین سنگ های نمای تراورتن می باشند. که بسیار معروف و در زمینه ساختمان سازی پر کاربرد می باشند.

شرکت نگین تجارت فردوس با رسالت به کارگیری تکنولوژی های نو در صنعت ساختمان نزدیک به دو دهه است فعالیت خود را آغاز نموده است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

اپوکسی مخصوص سنگبهترین سنگ گرانیت