Netefe

بهترین سنگ تراورتن نما

 در سنگ

بهترین سنگ تراورتن نما

بهترین سنگ تراورتن نما در شرکت نگین تجارت فردوس بر روی نما های ساختمان های لوکس استفاده می کنند. همین امر باعث ده تا پروژه هایی بسیار لوکس و منحصر بفرد را تحویل دهند.

از آنجایی که نمای خارجی ساختمان یک بخش مهم در صنعت ساختمان سازی به حساب می آید. در نتیجه برای خرید سنگ نما مناسب باید بسیار دقت کرد. زیرا هم عمر ساختمان را افزایش می دهد و هم تاثیر بسزایی در زیبایی ساختمان دارد.

سنگ ساختمانی طبیعی به دلیل داشتن مقاومت و پایداری بالا، تنوع طرح و رنگ از اولین پیشنهاداتی است که معماران به صاحبان املاک می دهند. در بین همه سنگ های ساختمانی، سنگ تراورتن از بهترین گزینه ها می باشد. زیرا هم زیبایی چشمگیری دارد و هم از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

ویژگی سنگ نما

زیرا یکی از ویژگی های یک سنگ نمای با کیفیت و استاندارد، این است که دارای تخلخل باشد. تخلخل باعث می شود که ملات به داخل سنگ نفوذ کرده و سنگ به خوبی به ملات می چسبد تا با مرور زمان سنگ از کار جدا نشود. سنگ تراورتن یکی از متخلخل ترین سنگ های ساختمانی می باشد.

علاوه بر تخلخل، سنگ نما باید در برابر تغییرات شرایط جوی و آب و هوا هم نیز، مقاومت قابل قبولی داشته باشد. سنگ تراورتن علاوه بر این که تخلخل زیادی دارد. بعد از گرانیت، مقاوم ترین سنگ ساختمانی می باشد.

در بین انواع سنگ های تراورتن، تعدادی از آن ها هستند که نسبت به بقیه، برای نمای خارجی ساختمان از کیفیت بهتری برخوردار هستند. سنگ تراورتن عباس آباد، تراورتن حاجی آباد، تراورتن آتشکوه، تراورتن سیلور، … از بهترین سنگ های نمای تراورتن می باشند. که بسیار معروف و در زمینه ساختمان سازی پر کاربرد می باشند.

شرکت نگین تجارت فردوس با رسالت به کارگیری تکنولوژی های نو در صنعت ساختمان نزدیک به دو دهه است فعالیت خود را آغاز نموده است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

GET IN TOUCH

از ما مشاوره بگیرید

اپوکسی مخصوص سنگبهترین سنگ گرانیت