رزین ها

رزین ها

رزین ها

 

رزین مگاپوکسی H  و HX

     

محصول HX یک رزین 100% اپوکسی شفاف و با غلظت پایین می باشد که برای نفوذ در شکاف ها و جهت استحکام سنگ بکار می رود و در ساب خوردن و صیقلی شدن سنگ ها بسیار مؤثر می باشد. از این رزین در سنگ های مرمر، مرمریت، گرانیت و غیره می توان استفاده نمود.

مگاپوکسی H جهت اسلب های طبیعی برای جلوگیری از صدمات ناشی از برش، نصب، حمل ونقل، توری زدن، مش نمودن پشت سنگ و پر کردن تخلخل های سنگ، به صورت شفاف استفاده میگردد.

ضمناً به هیچ وجه در هنگام استفاده از این محصول، خطری متوجه کاربران محترم نمی گردد و به سلامتی کاربران لطمه ای وارد نمی سازد.

نحوه اجرا : دو جزء A و B به میزان سه واحدA و یک واحدB با هم مخلوط شده و بر روی کوپ سنگ که دارای ترک های ریز می باشد، ریخته می شود و یا بر روی سنگ های تایل و یا اسلب بصورت ماستیک و با کاردک استفاده میگردد.

رزین مگاپوکسی MC

 

 

رزینی است با پایه اپوکسی (رنگی) که غلیظ تر از رزین های H و HX می باشد و موارد کاربرد آن در استخرها (آب بندی و رنگ)، چاله آسانسورها، اسکلت های فلزی، کشتی سازی و آب بندی سرویس های بهداشتی، زیر کاشی ، سنگ و غیره می باشد. این رزین به عنوان پوششی محافظ برای فلزات، بتن و سیمان، منبع های شیمیایی، غذایی، سوختی و غیره استفاده می گردد. همچنین به عنوان پوششی بهداشتی و ضد گرد و غبار برای کف و دیوارها  بکار گرفته می شود. از بارزترین مزایای این محصول، آنتی باکتریال بودن و ضد خش بودن آن است.

نحوه اجرا :  دارای دو جزء A وB می باشد که به نسبت 4 واحد A و 1 واحد B مخلوط شده و سپس با قلم مو و یا دستگاه Ls بر روی سطح مورد نظر اعمال می گردد. جهت پوشش فلزات، سطح مورد نظر می بایست سند بلاست شود. این رزین باید حداقل 2 بار بر روی سطح اجرا گردد. شایان ذکر است اگر سطح زیر کار نفوذ پذیر باشد مانند بتن و یا ماسه سیمان، بهتر است قبل از بکارگیری MC سطح مورد نظر توسط رزین  HX که رقیق و نفوذی است آغشته شده سپس با بکار گیری رزین MC  پوشش محافظ ایجاد گردد .

 

چسب کاشی ،چسب سرامیک ، چسب مقاوم ، نمای خشک ، رزین اپوکسی ، هاردنر ، چسب دوقلو ، چسب اپوکسی

 

3,698 total views, 1 views today

بدون دیدگاه