چسب ها

چسب ها

چسب ها

 

چسبهای مگاپوکسی که برای نصب انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی و همچنین نصب سرامیک روی هر نوع زیر ساخت سنگی ، بتنی ، فلزی ، چوبی و فایبر گلاس به کار می روند ،دارای ساختار دو جزئی با پایه رزین epoxy می باشد که پس از خشک شدن ، یک پیوند مولکولی همیشگی به وجود می آورد که با گذشت زمان دچار هیچ گونه تغییر شیمیایی نمی گردد . از این محصولات در داخل و خارج ( هر نوع ساختمان اعم از تجاری ، اداری ، مسکونی و …) می توان استفاده نمود .

چسب مگاپوکسی PM

 

 

این ماده خمیری شکل  با زمان کار 45 دقیقه و قدرت بالا جهت نصب انواع سنگ و اتصالات بکار میرود . چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و با پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد ، یک پیوند شیمیایی همیشگی بوجود می آورد که با گذشت زمان دچار هیچگونه تغییر شیمیایی نمیگردد .

این چسب در عین انعطاف پذیری، در مقابل فشار مقاوم بوده و همچنان استحکام خود را حفظ مینماید.

نحوه اجرا :  جهت استفاده صحیح از  PM در چهار گوشه و مرکز سطح مورد نظر از این ماده استفاده گردد که در حالت عمومی حدوداً 10% فضای سطح مورد نظر توسط این ماده پوشش داده می شود. جهت اجرا ابتدا دو جزء A و B  چسب مورد نظر را  به طور مساوی مخلوط کرده، بصورت لقمه ای و در پنج نقطه بر روی سنگ یا بتن و یا فرم فلزی به مقدار لازم قرار می دهیم. در صورت عدم اختلاط کامل و صحیح، کارایی لازم را نداشته و چسبندگی کامل خود را از دست داده و  همواره به شکل خمیر باقی می ماند.

چسب مگاپوکسی PF

 

 

ماده ای است  خمیری شکل با زمان کار 3 دقیقه ای و قدرت بالا جهت نصب هر نوع سنگ و اتصالات. چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و با پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد ، یک پیوند شیمیایی همیشگی بوجود می آورد که با گذشت زمان دچار هیچگونه تغییر شیمیایی نمیگردد .

این چسب در عین انعطاف پذیری، در مقابل فشار مقاوم بوده و همچنان استحکام خود را حفظ مینماید.

نحوه اجرا : جهت استفاده صحیح از چسب PF کافی است در محل اتصال از این ماده استفاده گردد. جهت اجرا ابتدا دو جزء A و B  چسب مورد نظر را  به طور مساوی مخلوط کرده، بصورت لقمه ای بر روی سنگ یا بتن و یا فرم فلزی به مقدار لازم قرار می دهیم. در صورت عدم اختلاط کامل و صحیح، چسبندگی لازم را نداشته و همواره به شکل خمیر باقی میماند.

 

چسب مگاپوکسی MEGABOND

 

 

این محصول جهت نصب انواع کاشی ها و سنگ های ( روی کف ) طبیعی و مصنوعی در پروژه های صنعتی، تجاری و مسکونی و…… استفاده می گردد. لازم بذکر است در صورتیکه  زیر کار ارتفاع مناسب برای کار با ملات را نداشته باشد، می توان از این محصول استفاده نمود. از دیگر موارد کاربرد این محصول میتوان جهت  اتصال دوبل مانند پله ها،   سنگ های کابینت، میز، اتصالات در مجسمه های تزئینی، شومینه و بطور عمومی کار با قطعات کوچک، نام برد .

نحوه اجرا : دو جزء A و B بطور مساوی مخلوط شده و به صورت شانه ای زیر سرامیک و سنگ کف، مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت عدم اختلاط کامل و صحیح، کارایی لازم را نداشته و چسبندگی خود را از دست می دهد و همواره بشکل خمیری باقی می ماند.

چسب مگاپوکسی P1

 

 

ماده ای خمیری رقیق که جهت پر کردن منافذ و شیارهای بتنی بکار می رود. همچنین جهت ترمیم و تعمیرات بتن های قدیمی، اتصال دو قطعه فلزی، فلز به بتن و یا قطعات فایبرگلاس در صنعت ساختمان، قالبسازی، عایق سازی، کشتی سازی، راه آهن و غیره بکار می رود.

نحوه اجرا :

Megapoxy P1  دارای دو جزء A و B می باشد که باید به نسبت یک به یک مخلوط گردد. در صورت عدم اختلاط کامل و صحیح، کارایی لازم را نداشته و چسبندگی خود را از دست داده، همواره به شکل خمیر باقی می ماند. نحوه اجرای این محصول، بسته به نوع کاربرد متفاوت می باشد. چنانچه برای پر کردن منافذ و شیارهای بتنی بکار رود، به صورت مقطعی و در همان محل و چنانچه جهت اتصالات بکار رود، تنها در نقطه اتصال استفاده می گردد.

 

چسب مگاپوکسی 69

 

 

ماده ای ژله ای و شفاف می باشد که جهت اتصالات شفاف در مدت زمان 45 دقیقه بکار گرفته   می شود. از این محصول جهت اتصال فلز به فلز، فلز به بتن و حتی فلز به سنگ های گرانیت و مرمر و همچنین اتصالات روی شیشه نیز می توان استفاده نمود.

نحوه اجرا : 

Megapoxy 69  دو جزئی بوده که به نسبت یک به یک و به طور کامل مخلوط می گردد. در صورت عدم اختلاط کامل و صحیح، کارایی لازم را نداشته و همواره به شکل خمیر باقی می ماند. نحوه اجرای این محصول، بسته به نوع کاربرد متفاوت بوده و در هنگام نصب، محل اتصال به این محصول آغشته شده و اتصال انجام می پذیرد.

 

آجر آذرخش
چسب کاشی ، چسب سرامیک ، چسب مقاوم ، نمای خشک ، رزین اپوکسی ، هاردنر ، چسب دوقلو ، چسب اپوکسی

4,738 total views, 2 views today

بدون دیدگاه